-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vaarika tn 18
Eesti, Tartu maakond
Broneeritud kuni 2024-06-21

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Keldrikorrus, planeering läbi mitme korruse, pakettaknad, terrass, köögimööbel, internet, dušš, sundventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Soe ja päikseküllane ridaelamukorter, mis asub rea keskosas.
Kütteks on mugav kaugküte ja kõik aknad on vahetatud, lisaboonusena on keldriruumid tehtud hubaseks ning seal on olemas ka majapidamisruum.

ASUKOHT.
Kaugus Tartu Raekoja platsist ca 4 km.
Lähim lasteaed on Tartu lasteaed Tõruke, ca 1 km kaugusel.
Lähim kool on Tartu Tamme Kool, mis asub ca 1,5 km kaugusel.
Lähim pood on Ringtee Selver, mis asub ca 800 m kaugusel.

ESIMENE KORRUS.
KÖÖK.
Ajatu stiiliga kaunis köök, koos vajaliku tehnikaga on kenasti hoitud ja võimalikult praktiliselt planeeritud. Kööki mahub ära ka väiksema suurusega söögilaud. Lisaboonusena saab köögis toimetades silma peal hoida ka pere pisematel, kui nad veedavad aega elutoas/terrassil või lausa õues liivakastis – iga pere jaoks oluline väärtus. Köögis olev aken on suunaga maja ette, ehk saab vaadelda, kes liiguvad ka parkimisala juures ja maja ees.

ELUTUBA.
Esimesel korrusel asub avar ja hubane elutuba, millest avaneb vaade hoovi, lisaks ka teisele korrusele viivale trepile. Elutoas on ruumi mängulustiks.

WC/ESIK.
Esimesel korrusel on olemas ka WC ja esik on liigendatud, mis annab hea võimaluse asjade hoiustamiseks ja paigutamiseks.

TEINE KORRUS.
2 magamistuba, mis on privaatsed, üks asub akende suunaga maja ette ja teine maja taha. Tubade keskel on koridor ja teisel korrusel on ka WC/Duširuum, mis teeb teise korruse kasutamise mugavaks.

KELDRIKORRUS.
Keldrikorrusel on üldruum, majapidamisruum, panipaik ja vana katlaruum, mis on samuti hetkel panipaigana kasutatav.

PARKIMINE.
Tänaval on parkimine tasuta ja maja ette saab rajatud parkimisalale parkida ühe sõiduauto.

Soojas kodus soe tunne,
kus mõnusasti vajuda unne.
Õues mängida ja keldris jahtuda,
siia võiks kogu su pere mahtuda.

Võta ühendust ja vaatame Su armsa uue kodu üle!

Sinu maakler Helerin

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)