-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/681
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pärna allee 15
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Planeering läbi mitme korruse, garderoob, rõdu, avatud köök, terrass, internet, rullmaterjal, saun, soojustagastusega ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Päris linnas elada ei soovi, kuid oleks hea, kui kõik teeninduspunktid oleksid lähedal ja linn samuti?
Mõnus kui, taksosõit Tartu kesklinnast koju on mõistliku hinnaga ja toidukullerid toovad toidu ukse taha?
Sooviksid aeda ja terrassi, kuid pole eriline muruniitja ega aednik?
Meeldib saunatada ja hea oleks hiljem leilist rõdul jahtuda?

Kui kõik need eelnevad punktid Sulle muljet pakuvad, siis mul on Sulle pakkuda üks hea uus kodu rahulikus elurajoonis, kuhu üldiselt niisama keegi ei sõida, kui ta just pole naaber. Lisandväärtusena on olemas ka kaks kindlat parkimiskohta.

RIDAELAMUST ÜLDISELT.
Ridaelamu on eraldiseisva gaasikatlaga ja ülalpidamiskulud on mõistlikud, nendega saab tutvuda juba kohapeal. Vesipõrandaküte hoiab varbad soojad ja meele rõõmsa, samuti väiksematel pereliikmetel mõnus põrandal mängida.
Tehnilise poole pealt on olemas ka soojustagastusega ventilatsioon ja sidevõrkudest Telia valguskaabel.
Aknad on kolmekordsed pakettaknad, millele on paigaldatud voldikrulood.
Planeering on läbi kahe korruse ja WC on olemas mõlemal korrusel.
Lisaks on ridaelamust veidi eemale rajatud prügimaja, mis hoiab piirkonna kenamana.

I KORRUS

AVATUD KÖÖK/ELUTUBA.
Köök on omas asukohas, veidi eraldatum, kuid siiski avaneb köögist vaade avarasse elutuppa ja sealt omakorda veel ka terrassile. Köögimööbel on kaasaegsete lahendustega ja olemas on ka nõudepesumasin, kogu kohtkindel sisustus koos tehnikaga sisaldub müügihinnas, nagu ikka. Köögis on ka väike saareke, kuhu mahuvad istuma 2-3 inimest. Istumiskohtade pärast muret tundma ei pea, sest eraldi söögilaud toolidega asub “söögitoa” nurgakeses.
Elutoas on mõnusalt ruumi panipaikade ja hoiustamisvõimaluste tekitamiseks ja mahutab endasse suurema nurgadiivani ning ka söögitoa nurgakese. Avarast elutoast pääseb otse terrassile, kus saab privaatselt ilma nautida.

1. korruse WC.
Esimesel korrusel asub optimaalse suurusega WC koos valamuga.

TEHNORUUM.
Tehnoruum asub kohe esikust sisenedes paremat kätt, seal asub hetkel nii gaasikatel kui ka pesumasin. Sobib hästi ka hoiustamiseks, kui tagatakse ligipääs tehnosüsteemidele.

ESIK.
Esik on hea suurusega ja tuppa sisenedes on ka sisseehitatud garderoob väliriiete hoiustamiseks.

II.KORRUS

MAGAMISTOAD.
Magamistoad on sama suurusega, kuid asetsevad peegelpildis. Mõlemas magamistoas on olemas kvaliteetsete süsteemidega liugustega garderoobid, mis on hästi läbi mõeldud asukohaga, tekib eraldi riietumise ala. Ühest magamistoast avaneb vaade maja ette parklasse ja teises magamistoas asub rõdu, millel on vaade hoovi suunas ehk enda aianurgale. Tavapäraselt enam tänapäevastest arendustest nii suuri magamistube (mitmuses just) ei leia.

SAUN/DUŠŠ/WC.
Teisel korrusel asub pesemisruum koos saunaga, samuti on olemas ka WC, mis teeb elu oluliselt mugavamaks teisel korrusel. Saun on elektrikerisega ja hea suurusega, keskmise suurusega perekond mahub koos lavale leili nautima.

Nüüd pole enam midagi muud teha, kui TULLA VAATAMA!

Luban, et on vaatamist väärt.

PS! Hea hinnaga kodu ei püsi pakkumises kaua.

Sinu maakler
Helerin Traat

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)