-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kooli tn 34//36
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, mööbli võimalus, internet, boiler, wc ja vannituba eraldi, pesumasin, vann.

Kirjeldus

Valgusküllane 3-toaline korter on uue pere ja kodusoojuse otsingul, vastad kriteeriumitele, kui Sulle meeldib:
– elada vaikses piirkonnas Vaksali/Tähtvere piiril;
– elada eraldi sissepääs;
– esimene korrus;
– korter, mis on tegelikult pool tervest majast;
– et päike paistab tubadesse terve päeva jooksul;
– mõnus kodusoojus, milleks saab meelepäraselt kütta ahju;
– pikutada vahuses vannis küünlavalgel ja samal ajal silmitseda aknast avanevat vaadet (ära muretse, kardina saab kenasti ette panna);
– vaike sisehoov;
– parkimiskoht hoovis;
– roheline ja peresõbralik ümbrus – kõik vajalik käe-jala juures.

KORTERIST JA HOONEST ÜLDISELT.
Hoone on renoveeritud soodsamate vahenditega eelmise sajandi lõpus ja hetkel on korteriühistul olemas renoveerimisprojekt (ühistu koosneb kahest hoonest – Kooli tn 34 ja Kooli tn 36), millega on tulevikus plaanis majade välisvooder, aknad ja katused miljööväärtuslikule piirkonnale vastavaks vahetada. Renoveerimisprojekti on lisatud antud korterile lisandväärtusena ka õhksoojuspump. Miks? Sest vahel kui ennast kodus ei ole, sooviks ka soojust sees hoida.
Korteris on vahetatud elektrijuhtmestik (olemas ka uus elektrikilp), torustik ja tehtud põhjalikum renoveerimine aastal 2012-2013. Lisaks on korter läbinud ka kerge värskenduskuuri 2022. aastal. Korteri juurde kuulub ka keldriboks, mis asub Kooli 34 hoone keldrikorrusel, kus saab hoida näiteks puid ja ka muud. Hoovis on võimalus tasuta parkida korteriühistuga kokkuleppel kindlas parkimiskohas.

ESIK.
Korter on eraldi sissepääsuga ja esiku põrand on kaetud keraamiliste plaatidega ja ruumis on ka aken ehk palju päevavalgust.

WC JA VANNITUBA.
WC ja vannituba asetsevad eraldi. Vannitoas on olemas pealtlaetav pesumasin, nagid, valamukapp, peegel. Lisandväärtusena on vannitoas aken ja ka sundventilatsioon. Varbad hoiab soojana elektriline põrandaküte ja vee teeb soojaks elektriboiler.

KÖÖK.
Köögimööbel on heas seisukorras, olemas on kõik vajalik tehnika (pliit koos ahjuga, külmik, õhupuhasti). Köögis olev aken on suunaga hommikupäikese poole, mis tähendab, et akna all on mõnus hommikul kohvi juua ja ärgata positiivsete nootidega. Köögist käib ka ühe ahju kütmine.

ELUTUBA.
Elutuba on ainus läbikäidav ruum korteris. Akendest paistab tuppa nii päevane kui ka õhtupäike. Lisaks on hetkel seal ka uks, mille kaudu saab armsale õuealale. Elutoas on olemas kõik vajalik mööbel.

MAGAMISTUBA 1.
Esimesse magamistuppa pääseb köögi ja elutoa vahelisest alast. Selle magamistoa aken on suunaga päevase päikese poole. Antud magamistoast käib ka teise ahju kütmine. Magamistoa suurus on optimaalne ja mööblit saab paigutada mitut erinevat viisi.

MAGAMISTUBA 2.
Teises magamistoas on mõnus suur garderoob, mis on justkui väike üllatus, mis on peidus nurga taga. Magamistoa aken on õhtupäikese suunas ja magamistuppa pääseb elutoast.

KÜTE.
Korteris on kaks toimivat ahju, millega saab edukalt hoida korteri soojas. Korstnapühkija käib igal aastal ja on korteriühistu poolt tellitud. Vannitoas on elektriline põrandaküte.
Lisaks on paigaldatud energiasäästlikud infrapunapaneelid, millega saab kodu soojana hoida siis, kui ennast parajasti kodus ei ole.
Korteriühistuga koostöös on võimalik arutleda ka kaugküttega liitumise võimalusi.

ASUKOHT.
Tartu raekoja plats ca 1 km kaugusel (jalutuskäiguna), autosõidul veidi kaugemal.
Lähim kool (Miina Härma Gümnaasium) ca 220 m kaugusel, veel lähemal asuvad erinevad Tartu Ülikooli hooned.
Lähim lasteaed (Tartu lasteaed Naerumaa (Päkapiku) ca 620 m kaugusel
Lähim kauplus (Veeriku Selver) ca 720 m kaugusel
Lähim ühistranspordipeatus (Näituse) ca 130 m kaugusel
Karu park mänguväljakuga ca 300 m kaugusel
Kassitoome ca 400 m kaugusel
Toomemägi ca 500 m kaugusel

Tekkis huvi?

Lähme viskame pilgu peale,
Sinu maakler Helerin

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)