-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Koidu tn 20 // 22
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Panipaik, kinnine hoov, sileplekk, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

PLANEERING JA MATERJALID
Korterisse sisenedes jääb avatud köök ja tualettruum paremale ning elutuba otse edasi. Korteri akendest on vaade maja kolmel suunal – köögist maja ette ning toast maja küljele ja hoovi poole. Korter on keskmises seisukorras, suurem remont on tehtud 2003. aastal. Siis on ehitatud tualettruum ja vahetatud elektrijuhtmestik. 2022. aastal on paigaldatud 3X-d pakettaknad.

HOONE JA KINNISTU
Kinnistul asetseb kaks kortermaja ja kaks kuuri. Kortermaja nr 22 asetseb kohe Koidu tn ääres ning kortermaja nr 20 asetseb hoovis. Pakutav korter on kortermajas nr 20. Hoonet on osaliselt renoveeritud ja pakutav korter on hoone renoveeritud osas. Kogu majale on 2018. aastal paigaldatud uus katus. Majas on kuus korterit – kolm esimesel ja kolm teisel korrusel. Maja taha jääb roheline õueala, mille pindala on umbes kolmandik kinnistust.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTESÜSTEEM
Hoone on ühendatud linna ühisveevärgi ja kanalisatsiooniga. Korteris annab sooja töökorras pliit-ahi ja õhksoojuspump.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD
Autot saab parkida nii tänavale kui ka hoovi. Hoovi parkimiskohad ei ole korterite juurde kinnistatud. Korteriomaniku kasutuses on suuliselt kokku lepitud kasutuskorra järgi kaks kuuriboksi, panipaik koridoris ja vana pesuköök.

KESKKOND JA ÜMBRUS
Kinnistu asetseb Karlova ja Kesklinna linnaosade piiril. Koidu tänav ristub Kesk tänava algusega. Läbisõitvat liiklust ei ole ning seetõttu on piirkond rahulik ja vaikne. Kinnistul ja selle kahel küljel on kõrghaljastus. Lähim kauplus on linnulennult 200m kaugusel. Kõik muud avalikud teenused jäävad 800m raadiusesse.

HALDUSKULUD
Igakuised halduskulud jäävad aastaringselt 30-40eur vahemikku. lisandub elektrikulu vastavalt enda tarbimisele. Korteriühistul praegu laene ei ole ja suuremaid kulutusi planeeritud ei ole.

Lisaküsimuste korral või korteriga tutvumiseks võta minuga ühendust.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)