-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 157 // 159
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Panipaik, internet, sileplekk, boiler, dušš, pesumasin.

Kirjeldus

Korter asub mõnusas piirkonnas, kus on hea elada nii üliõpilasel kui ka vanemal inimesel, sest kõik vajalik on piisavalt lähedal – ühistranspordipeatused, kauplus ja söögikohad. Kindlasti leiab veel lähedusest palju mõnusaid kohti ja vaba aja veetmise võimalusi. Hoone ise on soojustamata, kuid korter on mõnus ja soe. Aknad asuvad suunaga maja ette ja küljele.

KORTERIST ÜLDISELT.
Tegemist on ahiküttel korteriga, milles on kasutatud ka elektrikütet, kui ei ole soovi ja tahtmist tegeleda puude vedamisega. Korterisse on olemas kaks eraldi sissepääsu, üks neist on tänavalt ja teine hoovist. Hetkel on omanikud ise rohkem kasutanud hoovipoolset sisenemisvõimalust. Kuna enamik seinu on välisseinad ja trepikoja seinad, siis naabritega kattuvat pinda on vähe, mis tähendab, et tegemist on üsna vaikse korteriga. Samuti on teise korruse eeliseks ka see, et puuduvad ülemised naabrid ja tänavalt tulev üldine müratase on madalam.

ESIK.
Esikus asub elektrikilp ja on olemas ka vanad vee-ning kanalisatsiooniühendused, sest varasemalt asus köök justnimelt seal.

MAGAMISTUBA.
Magamistoa aken on suunaga tänava poole ja on läbikäidav tuba. Magamistoast pääseb otse WC/duširuumi. Magamistuba on hea suurusega ja kõik fotodel olev mööbel tuleb ostuga kaasa.

WC/duširuum.
Pesemisruum on kaasaegne ja olemas on kõik vajalik lisavarustus – pesumasin, valamukapp, seinakapp peegliga.

KÖÖK/ELUTUBA.
Köök on avatud lahendusega suur ruum, mida saab edukalt kasutada ka köök/elutoana, köögi kõrval olev uks on korteri teine sissepääs. Antud ruumis on aken nii maja ette kui ka küljele. Köögis on olemas lihtne ja vajalik tehnika – pliit ja külmik. Köögimööbel on heas seisukorras ja koheselt kasutatav.

ASUKOHT.
Kaugus Tartu Raekoja platsist ca 2 km
Lähim kauplus ca 500 m
Lähim ühistranspordipeatus ca 50 m
Lähim kool 1 km raadiuses
Lähim lasteaed 1 km raadiuses

Tekkis huvi? Lähme ja vaatame Sinu uue kodu või üüriinvesteeringu üle,
Maakler Helerin

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)