-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/762
Tartu maakond, Tartu linn, Kesklinn, Aleksandri tn 7
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, internet, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon, sundventilatsioon.

Kirjeldus

Mugavas asukohas avara planeeringuga ja täielikult möbleeritud 2-toaline korter.

ELUTUBA/KÖÖK
Elutoas on olemas kõik vajalik: diivan, tugitoolid, kohvilaud, tv-laud, panipaik, kummut. Köögis on olemas kogu vajalik tehnika kompaktsel kujul, olemas veel ka väike söögilaud.

MAGAMISTUBA.
Magamistoas on suur garderoobikapp, voodi ja voodi kohal ka mugav valgusti, mida saab kustutada voodis pikutades.

PESEMISRUUM/WC.
Ühte ruumi on mahutatud tualett, valamu, pesumasin ja duširuum.

ESIK.
Esikus on nagid ja riiul, kus hoiustada väliriideid ning jalatseid.

KORTERIST üldiselt.
Korteris on olemas tolmuimeja ja mõned koristusvahendid. Kõrvalkulud on kesklinna keskmisel tasemel, talvel ca 180+elekter ja suvel ca 100-130+elekter olenevalt tarbimisest. Parkimine on tänaval tasuline, 90 minutit tasuta. Korteri aknad on suunaga maja ette ja küljele.

Esimesel korral tuleb tasuda ühe kuu üür ette, maakleritasu (320 eurot) ja Rendin kindlustustasu lepingu alusel (https://rendin.ee/a/Y42E)

Helista ja lähme vaatama!

Maakler Helerin Traat

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)