-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Ringtee 11
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Rõdu, avatud köök, toad eraldi, köögimööbel, mööbli võimalus, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Pakkuda heas korras ja hea asukohaga 3- toalisest 4-toaliseks ümberehitatud korter renoveeritud majas. Tõrvandi on kasvava populaarusega alevik peredele, kes eelistavad elukohana head ühendust ja lähedust Tartu linnaga. Siin on Coopi toidukauplus, lasteaed, kool, raamatukogu, juuksur, kondiiter, toitlustus, apteek, postiteenus, Terminali tankla, discgolfi park, jalgrataste laenutus, Bolti tõukerataste teeninduspiirkond, linna ühistranspordi peatused. Ühesõnaga mugav ja turvaline elukeskkond.

KORTERI PLANEERING JA MATERJALID
Korter on läbi maja planeeringuga ja lõuna-põhja suunaliselt nii, et kolm tuba on põhja suunal ja üks magamistuba vaatega lõuna poole. Korteril on metallist välisuks. Sisenedes satute esikusse, millest paremale jääb üks magamistuba, edasi kööginurgaga elutuba, mille kaudu pääseb kahte magamistuppa ja vannituppa ning tualettruumi. Korteri põrandad on kaetud laminaatparketiga, sanitaarruumide põrandad plaaditud. Seinad on kaetud osaliselt tapeediga ja värviga, sanitaarruumid kahhelplaadiga. Laed on kaetud PVC paneelidega. Esikus on kohtkindlad kapid.

HOONE
… on põhjalikult renoveeritud 2021. a. ja selle arvutuslik energiamärgis on C. Hoone kandekonstruktsioonid on ehitisregistri andmetel monteeritav raudbetoon, välisseinad mitmekihilisest raudbetoonpaneelist ja fassaad on kaetud Marmoroc fassaadikividega.

TEHNOVÕRGUD
Hoones on kaasaegne, reguleeritavate radiaatoritega kaugküte ja soojustagastusega ventilatsioon. Soe vesi on tsentraalne. Korterid on ühendatud internetiga.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Parkimine on korraldatud maja ees ja ühel küljel olemasolevatele vabadele kohtadele ning see on tasuta. Korteri panipaik on keldriruumis. See on märgistatud ja lukustatav.

KINNISTU JA ÜMBRUSKOND
Kinnistul paikneb eraldi hoonena prügimaja. Kinnistu ümbrus on haljastatud ja hooldatud. Maja ees ja taga on laste mänguplatsid. Läheduses on spordiväljak ja -hoone. Teised kortermajad paiknevad mõistlikul kaugusel, nii et kellegile aknasse vaatama ei pea. Maja tagant avaneb vaade spordiväljakule. Maja paikneb keskmisest madalama müraga alal ja mööduvast liiklusest eemal.

HOONE HALDUS JA KORTERI KULUD
Hoonet hallatakse korteriühistuna ja haldusteenuseid ostetakse haldusettevõttelt. Korteriühistu on võtnud renoveerimislaenu, mille tagastamise lõpptähtaeg on 2041. Korteri kulud haldusteenustele koos laenumaksetega on omaniku sõnul keskmiselt ca 220 eurot kuus.

See on pakkumine, mida liiga sageli ei esine – heas korras ja suuremaid kortereid selles hinnaklassis. See korter võiks olla ka heaks üüritulu objektiks kuna mahutab korraga elama näiteks kolm eraldi üürilist. Lühim tee Eesti Lennuakadeemiani ja Tartu Lennujaamani on 2,6 km. Kui tekkis lähem huvi, võtke julgelt minuga ühendust.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)