-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/739
Tartu maakond, Kastre vald, Mõra küla, Nurmenuku vkt 6
Eesti, Tartu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571

Lisainfo

Pakettaknad, panipaik, garaaž, kõrvalhoone, köögimööbel, uus elektrijuhtmestik, rõdu, custom_field_advert_additional_info_water_lake, custom_field_advert_additional_info_water_other, profiilplekk, dušš, paigaldatud.

Kirjeldus

Parim soovitud asukoht!

Tartu linna piirist kõigest 9km kaugusel on müüki tulnud kauni Kurepalu järve kaldal asuv elamu. Kinnistu piirneb järvega ja elamu esiselt avaneb kaunis looduslik vaade.
Kivikonstruktsioonist elamu on huvitava planeeringuga. Vaatega elamu eest on hoone kahekorruseline, vaatega maja tagant on hoone ühekorruseline.

SEISUKORD
Hoone fassaad on korrastatud ja sinad on seest soojustatud , vahetatud aknad ja katusekate. Katusekatte vahetamisel on soojustatud ka katusealune. Korrastatud on 2020. aastal korstnapitsid. Hoone torustik ja elektrisüsteem on suures osas vahetatud. Hoone eluruumid on renoveeritud jooksvalt ja on heas / väga heas korras, paigaldatud köögimööbel koos tehnikaga. Hoone teise korruse ruumid on renoveeritud ~ 2014. aastal ning esimese korruse ruumid 2022. aastal. Hoone siseruumides on üksikud viimistlustööd ehitusjärgus. Teisel korrusel on hoone tagant eraldi sissepääsuga abiruum, kuhu on planeeritud ehitada leiliruum koos pesuruumiga. Abiruum on hetkel viimistlemata.
PLANEERING
Soklikorrus (vaatega elamu eest põhikorrus): garaaž, esik, koridor, magamistuba, garderoob, wc, tuba, sanitaarruum, katlaruum, abiruum. 2. korrus (vaatega maja tagant esimene korrus): esik, trepihall, wc, köök, kaks magamistuba, elutuba, rõdu (vaatega järve suunas), abiruum. Maja ees asub katsega terrass.

TEHNOSÜSTEEMID
Veevarustus- puurkaev (soe vesi elektriboileriga).
Kanalisatsioon – septik ja imbväljak
Elektrivarustus- 3 x 40A
Küttesüsteem- Ahiküte, õhksoojuspumbad
Valvesüsteem on ühenduses häirekeskusega (G4S Eesti)
Lisaks on krundile toodud linnavee ja kanalisatsiooni trass ning gaasi liitumis võimalus

KINNISTU
Kinnistul asub lisaks elamule 2022 a ehitatud abihoone. Ja ratastel seisev puuküttega tünnisaun otse järve kaldal. Sauna ette on ehitatud terrass ja kümblustünn. Elamu ees asub hubane väliköögiga terrass . Elamu ees asub ka tänavakividega kaetud parkimisplats mitmele autole.
Hooviala on hooldatud, haljastuses kasutatud maakivid ning okaspuud loovad väga maalähedase olemise.

Helista ja lähme vaatame koos üle!
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198481, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 96571