-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/699
Saare maakond, Saaremaa Vald, Suur-Pahila küla, Kullesoo
Eesti, Saare maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Eterniit, dušš.

Kirjeldus

Müügile on tulnud Suur-Pahila küla keskel suure potentsiaaliga talukoht.
Suurt väärtust, omapära ja mänguruumi pakuvad kinnistul asuvad abihooned, mis on kusjuures kõik ka Ehitisregistrisse kantud. (Allpool EHR andmed välja toodud).

Üks arhitektuuriliselt omapärasemaid, kuid ka praktilisemaid ehitisi sel kinnistul on kivi-ja puitkontruktsioonil kahekorruseline ait.
Miks praktiline? Sest all kiviosas on oli ja on siiani hea hoiustada kõike, mis vajab jahedamt keskkonda. Ülemisel korrusel, aga hea säilitada asju, mis vajavad kuiva.
Esimese korruse kiviosa on hästi säilinud ning üleüldises plaanis ka ülemise korruse palk, mis väljapoolt avades (eemaldades välisvoodri) saaks välja nägema väga efektne. Sealjuures on aga saanud vett üks hoone otsasein ning seal vajavad palgid vahetust.

Oled unistanud veinikeldrist või oled suur hoidiste sõber? Hästi säilinud võlviga suur maaakelder mahutab nii hoidiseid kui ka veine.

Pead end heaks võõrustajaks, kuid pinda napib? Vana lauta, mille otsaseinad on laotud tahutud paekivist, on võimalik ümber ehitada suureks stiilseks paekivist otsaseintega paarguks, kus külalisi suviti vastu võtta ning tahutud paekividest laotud vana sepipada võiks olla paslik hoone sauna jaoks.

ELAMU
Elamu suletud netopind on 154,9 ruutmeetrit, millest eluruumid on 102,1. Ülejäänud nn laudaosa.
Elamusse on toodud vesi ning olemas on ka kanalisatsioon. Osaliselt on kehvemas seisus elamu palke plommitud FIBO-dega. Küttena kasutatakse elamus hetkel õhk-õhk soojusvahetit.
Elamu koosneb kahest majapoolest, mida lahutab esik. Paremal pool maja on kaks tuba. Vasakule poole jääb köök, 1 tuba ja ruum, mis kohandatud pesuruumiks ja tualetiks. Köögist pääs laudaossa.

AIT
Konstruktsioon on looduslikust kivist ja puidust (palk),
Ehitusaasta oletatav 1914
Suletud netopind – 92,3 ruutmeetrit
2 korrust.

SEPIPADA
Konstruktsioon on looduslikust kivist.
Suletud netopind 25,5 ruutmeerit

LAUT
Ehitatud oletuslikult ca 1915
Konstruktsioon on loodulsikust kivist ja puitmaterjalist.
Suletud netopind 77,1.

KELDER (maakelder)
Konstruktsioon – looduslik kivi
Suletud netopind 18,4 ruutmeetrit.

KUUR
Puitkonstruktsioonil
Suletud netopind 44,8 ruutmeetrit.
NB! Amortiseerunud ja vajab lammutamist.

Ehitisregistrisse on kantud ka puurkaev ning 10. kuupmeetrine reoveemahuti.

JUURDEPÄÄS:

Kinnistule pääseb juurde nii külavahelt, kui ka otse Tagavere-Randküla kõrvalmaanteelt.
Maanteelt maha sõites on säilinud vana külatänav, mis ääristatud kiviaedadega. Teeservituut hetkel puudub, kuid naaberkinnistute omanikega, kelle maadele vana külatänav jääb, on servituudi osas räägitud, ning tehingusse minnes seatakse ka servituut.
(Viimasel pildid juurdepääs märgitud punase joonega).
Igapäevaselt kasutatakse ka külapoolt juurdepääsu (märgitud noolega pildil). Ka sealpool teeservituut puudub hetkel.

——————————————————————————————————————————————————-

KÕIK, MIDA SA VAJAD ON PINDI KINNISVARA. OLEME SINU JAOKS OLEMAS KÕIKJAL ÜLE EESTI.

PANGA SOODUSTUSED Pindi Kinnisvara teeb koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad erinevad soodustused. Kiire ja soodne lahendus!

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima kinnisvarabüroona Eestis oleme esindatud 18 linnas. Kogemus, kvaliteet ja personaalsus on selgelt meie alustalad.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid. Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks.

HINDAMINE Kinnisvara hindamisega tegeleb meil iga päev üle 30 kutselise hindaja üle Eesti. Meie ridades on nii elukondlikku vara hindajad kui ka kogenud äripindade hindajad. Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused!

HALDAMINE Kinnisvara haldamine tasub usaldada professionaalidele. Pindi Kinnisvarahaldus pakub täislahendust. Meie haldusmeeskonna pädevuses on lisaks kinnisvara haldamisele ka: raamatupidamine, sh üüriarvestus; tehnosüsteemide hooldus; heakorratööd kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamine; energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamine ja eripuhastusteenused.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Targalt toimimiseks ei pea Sa olema jurist ja seadustes iseseisvalt orienteeruma. Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes lahkesti abiks.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: http://www.pindi.ee või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662