-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Uus tn 38
Eesti, Saare maakond
Broneeritud kuni 2024-07-29

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Wc ja vannituba eraldi.

Kirjeldus

Müüa 1-toaline korter Kuressaare kesklinnas! Korter asub hoone teisel korrusel ja koosneb esikust, köögist ja elutoast, wc ja vannituba eraldi. Korteri juurde kuulub ka keldriboks, parkimine sisehoovis. Aknad ja korteri välisuks vahetatud, kanalisatsioonisüsteem majas uuendatud, keskküte. Korteri siseviimistlus vajab uuendust.
Kõik teenused ja eluks vajalik on lühikese jalutuskäigu kaugusel – kauplused, toidupoed, teater, raamatukogu, apteek, postkontor jne. Toimiv korteriühistu, vaikne trepikoda. Hea võimalus kujundada endale meelepärane korter suurepärases Kuressaare linna piirkonnas!
Võta ühendust ja läheme vaatama!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler