-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Välja tn 10
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403

Lisainfo

Elekter, rõdu, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, internet, kaabel tv, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, soojustagastusega ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Pikemaks ajaks üürile anda avar 2-toaline korter Raplas. Läbi maja planeeringuga korter asub maja keskosas neljandal korrusel.
Soe vesi linnatrassist.

Üürile lisanduvad igakuised kommunaalmaksed.

Kommunaalkulud suvel u 90 eurot kuus, talvel u 130 eurot.

Esimene makse 990 eurot sisaldab esimese kuu üüri, tagatisraha ja maakleritasu.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 77403