-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Mahlamäe tn 9
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Uus elektrijuhtmestik, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, internet, rullmaterjal, boiler, wc ja vannituba eraldi, dušš.

Kirjeldus

Korter asub viiendal korrusel maja keskosas ning on hea planeeringuga. Läbi maja planeering tagab valguse kogu päevaks.
Korteris on esik, wc, dušhiruum, magamistuba, köök ja elutuba. Elutoas ja esikus on mahukad garderoobikapid. Korter on heas seisukorras.
Renoveerimine toimus 2008 – 2009.a. Vahetati korterisisene torustik ja elektrijuhtmed. Siseviimistlust uuendatud 2023.a. elutoas ja esikus.
Sooja vett saab elektriboileriga. Dušhiruumis on põrandaküte.

Korteri kasutuses on keldriboks.

Trepikojas on rõdu pesukuivatamiseks.

Korteriühistu poolt esitatavad kommunaalarved olid jaanuaris ja veebruaris 195 € kuus ning mätsis 163 eurot. Suvel ca 100 euro ringis.

Kortermajas on toimiv KÜ. 2024 aasta sügisel paanitakse alustada kortermaja renoveerimisega.

Läheduses on toidupoed, lasteaed, park, bussipeatused.

Rapla on rahulik ja turvaline linn, mis asub Tallinnast kõigest 54 km kaugusel. Siin on hea rongi ja bussi ühendus Tallinnaga ning sõit kestab vähem, kui 1 tund.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler