-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Rapla maakond, Kohila vald, Vilivere küla, Allika-Mardi tee 3
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Kohila-Kiisa maanteeääres, Vilivere külas müüa detailplaneeringuga elamukrundid. Detaiplaneeringu järgi on igal krundil ehitusalune pind kuni 400 m². Igale krundile võib ehitada kuni 3 hoonet. Lubatud kõrgus elamule kuni 9 m ja abihoonele 6 m.
Arendaja ehitab välja tee ja veetrassid, mis valmivad 2024 aasta kevadel.
Lokaalne kogumismahuti tuleb ise paigaldada.

Allika-Mardi tee 3 krundil puudub elektriliitumine, kuid võimalus olemas. Kinnistut läbib kõrgepingeliin.

Kaugus Kohila alevist ca 3 km. Kohilas on perearstikeskus, koolid, lasteaiad, erinevad kauplused ja teenindusasutused. Hea rongiühendus Tallinnaga.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler