-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Rapla maakond, Kehtna vald, Lelle alevik, Viljandi mnt 10
Eesti, Rapla maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

Elekter, pakettaknad, kaev, sileplekk, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

1920-ndatel ehitatud palkmajal on silikaattellistest vooder ning plekkkattega katus.
Majas on köök, elutuba ja 2 magamistuba ning kuivkäimla. Maja suletud netopind on 49,7 m² + pööning, mis on välja ehitamata.

Köögis vahetati vanad mädanenud palgid välja uute vastu. Teistes tubades on ka tarvis vahetada osaliselt esimene ja teine rida palke. Köögis on uus soojustatud põrand, mis on kaetud OSB-plaadiga. Lammutatud halvas seisukorras küttekolded, hetkel ainukeseks kütteks elutoas asuv õhk-õhk soojuspump. Elamul on vahetatud kõik 1. korruse aknad uute 3x puitpakett akende vastu. Korsten on kõrgemaks laotud ja paigaldatud korstnaplekk.

Majas on kuivkäimla, pesemisvõimalus puudub. Kuivkäimlale ehitati uus kogumiskast ning ventilatsioonikorsten.
Kehtna vald plaanib rajada Lelle tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassid.

2023 aastal paigaldati krundile uus maakaabel, mindi üle 3-faasilisele elektrile (3x20A) ning paigaldati majja uus peakilp.
Hoovis asub salvkaev. Juunis käis kaevupuhastusspetsialist, kes tegi kaevu täispuhastuse. Samuti kiitis, et kaevuvee juurdevool on väga tugev ja kaevust vesi otsa ei saa.

Lisaks asuvad hoovis maakivikelder, saun ja kuur.

Kinnistu piirneb ühest küljest metsaga ja ühest küljest piirneb riigimaaga, millel ei ole hooneid. Seega naaber on ainult ühel pool. Aias on palju viljapuid- õunapuid, 2 kirsipõõsast, pirnipuud ning marjapõõsaid.

Lelle alevik on väike sõbralik asula, kus on rongi- ja bussipeatus, lasteaed, kauplus, terviserada, spordiväljak, perearst.

Kaugus Rapla linnast 23 km ja Tallinnast ca 77 km.

—————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler