-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, 1. Mai pst 9
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Kaev, eterniit, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa logistiliselt hea asukoha ja mõistlikult suure kinnistuga remontivajav maja Tapa linnas. Maja vajab kapitaalremonti – on seisnud mõnda aega kasutamata kujul, ehk hakkajale inimesele on tegemist renoveerimisprojektiga.

HOONE:

Tegemist on 1940. aastal püstitatud palkhoonega, mis oli esialgu mõeldud kahepere elamuks, kuid on tehtud hiljem ümber ühepere elamuks. Hoone on ühekordne, madalvundamendiga, puitfassaadiga ja eterniitkatusega. Samamoodi on puidust ehitatud ka vahelaed ja katuse kandvad osad. Aknad on majal algupärased. Seega on tegemist majaga, mis on justkui nagu toorik inimesele, kes soovib teha ja kujundada oma elamist enda käe järgi arvestades oma vajadusi ja soove.
Müüdaval majal on 5 tuba, millele lisandub juurde suvetuba. Elamu suletud netopinnaks on 105,6 m2. Elamusse on võimalik siseneda kolmest kohast, maja hoovipoolsest osast, otse tänavalt ja verandalt. Kuna maja on tehtud ühepere elamuks, siis on maja ringjalt läbikäidava planeeringuga, kuid samas on võimalik ka lihtsa vaevaga maja läbikäike sulgeda selliselt, et teistesse tubadesse pääseb ikka ligi.
Hoone vee- ja kanalisatsioonivõrgud on tsentraalsed, kuid pesemisvõimalus täna majas puudub. Hoonet köetakse ahjudega, mida on maja peale kokku 2 tk. Neist üks on oma aja ära elanud ja teine on uuem ja laotud ca 10 aastat tagasi. Elektri võimsuseks 1x25A.

KINNISTU:

Kinnistu, millel elamu asub, on korrapärase kujuga, sihtotstarbelt elamumaa ja suurusega 1384 m2, mis tagab selle, et hoovi mahuksid kõik lahedalt ära, kuid samas ei pea pool päeva niitmise peale panema. Kinnistul on lisaks elamule ka veel lammutustvajav abihoone ja salvkaev. Aias kasvavad viljapuud (peamiselt õunad).

ÜMBRUSKOND:

Kinnistu asub logistiliselt väga hea koha peal, kuna lähim söögikoht (Mario Pizza) asub 50 m kaugusel naaberkinnistul. Samas hoones tegutseb ka Lihakarn. Suuremad poed on samuti võrdlemisi lähedal – Maxima 750 m, Grossi ja Rimi ca 500 m, Konsum 800m. Raamatukogu asub kohe üle tee.
Teised olulised asutused/rajatised:
Tapa keskväljak ja vallavalitsus – 300m
Tapa Muusika- ja Kunstikool – 100m, Tapa Gümnaasium – 450m
Bussijaam ja raudteejaam – 700m
Tapa on tuntud oma raudteeühenduste poolest, mis lähiajal on veelgi paranemas seoses elektriraudtee pikenemisega. Tapalt saab rongiga nii Tallinasse, Ida-Virumaale, kui Lõuna-Eestisse. Sõit Tallinasse või Tartusse kestab kiirrongi kasutades natukene üle tunni.

Tule ja puhu vanale majale elu uuesti sisse. Koha peale tutvuma minemiseks palun võta ühendust.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715