-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Sääse tn 10
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, rullmaterjal, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa hästi hoitud, puhas, kahetoaline korter viiekordse maja esimesel korrusel.
Korter on läbi maja planeeringuga, köögi ja suure toa aknad asetsevad maja ette ja magamistoa aknast näeb maja taha.
WC ja vannituba on eraldi.

Korterelamu asub vähem kui 1km kaugusel Tamsalu keskusest, vaikses ning rohelises piirkonnas. Umbes 50m kaugusel elamust on lasteaed Krõll, Tamsalu gümnaasium ja poed umbes 1 km kaugusel.

Tamsalu linnal on väga hea rongi- ja bussiühendus Tallinn, Tartu, Rakvere ja Tapa linnade suunal.
Tamsalu linn asub: Tapa linnast umbes 20 km, Rakverest ca 28 km, Tallinnast ca 100 km ja Tartu linnast ca 110 km kaugusel.
Tamsalu linnas on olemas kõik eluks vajalik: spordikompleks ujulaga, lasteaed, Tamsalu gümnaasium, Grossi-,Maxima-,Meie toidupoed, apteek, perearstikeskus jne.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler