-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Pikk tn 63
Eesti, Lääne-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, kivi, boiler, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Soovid pakkuda teenust aga pole leidnud sobivaid ruume? Pakkumisel 51m² suurune üüripind oma äritegevuse alustamiseks. Kokku on 2 piisava suurusega ruumi, mida saab kujundada vastavalt oma äritegevusele ja soovile sobivaks. Ruumid asuvad esimesel korrusel ning on suurepärase ligipääsetavusega, parkimine maja kõrval ning sissepääs tänavalt.

Küteks on õhksoojuspump.

Üürilepingu sõlmides tuleb tasuda 1 kuu ettemaks, 1 kuu üüri suurune vahendustasu ja 1 kuu üüri suurune tagatisraha, lisandub KM.

Kommunaalkulud – vesi ja elekter vastavalt tarbimisele.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler