-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Lääne maakond, Haapsalu linn, Mäeküla, Puraviku tee 9
Eesti, Lääne maakond
Broneeritud kuni 2024-07-31

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_SEA, eterniit.

Kirjeldus

Haapsalu linna lähistel, vaikse mereäärse elurajooni südames, on müügis renoveerimist vajav suvemaja.
Kinnistu asub vaid 15-minutilise autosõidu kaugusel Haapsalu kesklinnast, kust leiab kõik vajalikud poed ja koolid. Ühistranspordi peatuseni on umbes 1,3 kilomeetrit.

Suvemaja on soojustamata ning koosneb ühest põhikorrusest ja katusekorrusest.
Hoone on ehitatud puit konstruksioonil ning seest kaetud laudisega. Põhikorrusel asuvad pisike köök ja pesemisruum, teisel korrusel leiab magamistoad ja elutoa.
Elamu vajab renoveerimist: katus ja aknad on vanad ning elektrijuhtmestik vajab uuendamist ning renoveerimist vajavad ka terrass ja autovarjualune.

Kinnistu suurus on 1505 m² ja see on piiratud heki või madala kivimüüriga. Hoovis pole abihooneid, kuid hoovi ala on piisavalt suur ja sobilik aia- või aiandustöödeks ning oma toidu kasvatamiseks.

See kaunis kinnistu asub vaid 400 meetri kaugusel merest ja ootab sind endaga tutvuma.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler