-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Tamme tn 17
Eesti, Lääne maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Uus elektrijuhtmestik, rõdu, toad eraldi, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müügile on tulnud värskelt renoveeritud 3-toaline korter elamu teisel korrusel.

KORTER
Korter paikneb viiekordse maja teisel korrusel. Eluruum asub maja keskel ja omab läbi maja planeeringut. Selles on esik, köök-elutuba ning kaks magamistuba. Vaade jääb kortermaja parklale ning maja ette jäävale alale. Teisel pool korterelamut paikneb väike mänguväljak lastele ja männipuud.
Korteri siseviimistlusel kasutatud heledaid toone. Eluruumide põrandaid katab laminaatparkett.
Vahetatud elektrijuhtmestik, torustik, aknad.
Korter on osaliselt möbleeritud.
Korteri kasutada on keldriboks.

KOMMUNIKATSIOONID
Korteris keskküte. Soe ja külm vesi tsentraalsed. Kommunaalkulud mõistlikud!
Vannituppa on paigaldatud põrandaküte.

MAJA
Kortermaja haldab Haapsalu Linnamajanduse AS. Kortermajal on renoveeritud katus, rõdud ja panud uued välisuksed. Tulevikus on plaanis maja tervikrenoveerimine.
Laen lõppeb aastal 2028.
Parkimine maja ees.

Huvi korral võta minuga ühendust ja lähme korteriga tutvuma!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler