-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/777
Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kaavere küla, Tannisaare
Eesti, Jõgeva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa kinnistu Põltsamaa vallas Kaavere külas. Kinnistu on hoonestamata.
Kinnistu koosseisu kuuluvad Metsamaa 2,10 ha, looduslik rohumaa 1,62 ha ja muu maa 0,25 ha.

Krunt piirneb ühest küljest Veskissaare kraaviga. Kinnistu on koormatud erinevate kitsendustega – maaparandussüsteemi maa-ala, maaparandushoiuala, nitraaditundlik ala, ranna või kalda veekaitsevöönd, ranna või kalda ehituskeeluvöönd.

Kinnistu asub Jõgeva linnast ca 15 km kaugusel ja Põltsamaalt ca 17 km kaugusel.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Rapla kontori juhataja, maakler