-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/777
Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Tiigi tn 8
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

.

Kirjeldus

Müüa kaks kõrvutiasetsevat elamumaa krunti Türi äärelinnas, vaikses, uusarenduspiirkonnas. Suurused 1196 ja 1194 m2. Varustatud kõikide elamiseks-ehitamiseks vajalike kommunikatsioonidega, sh. kõva kattega tänav ja sadevee drenaaz. Läheduses veesilm-tiik oma elustikuga, mille järgi tänav oma nime saanud. Suur osa piirkonnast on asustatud, st. valmis ehitatud uued ühepere-elamud ja võetud kasutusele. Eraldi ostes ühe hind 25 000.-€
Ühel pool linn, teisel vaba loodus.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler