-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Järva maakond, Järva vald, Aravete alevik, Maarjamõisa tee 13
Eesti, Järva maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715

Lisainfo

Rõdu, eterniit, boiler, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa Aravetel, rohelises piirkonnas, 2 korterit, mis on kokku ehitatud ja mis kokku moodustavad suure perekorteri pindalaga 122,5 m². Tegemist on kortermaja terve teise korrusega. Korterid on võimalik väikese vaevaga taas üksteisest lahku lüüa ja sedasi tekib 2 eraldi korterit, mis sobiks hästi nt ühe pere mitmele põlvkonnale, või investeerimishuviga ostjale (ehk nö ühes elan ise ja teise annan üürile).
NB! Eelistatakse müüa mõlemad korterid korraga.

KORTERITEST:

Kortereid 2 tükki ja nad on erinevates seisukordades, kuna elutegevus korterites on erinev. See tähendab, et üks, milles rohkem elatakase, on paremas seisukorras ja teine, milles elutegevust on vähem, on kehvemas seisukorras. Kortereid saab kütta tahkeküttena (puit), kui ka mõlemasse korterisse paigaldatud õhk-õhk tüüpi soojuspumbaga. Korteritevaheline läbipääs on ehitatud garderoobinižži kohast ja on väikeplokist kergesti taaslaotav. Mõlema korteri aknad on vahetatud 2x pvc pakettide vastu.

I korter (paremas seisukorras):
Korteris on ajapikku vahetatud põrandakatted, seinakatted ja tehtud värskendusremonti. Värkseim renoveerimine on uus vannituba (2021), mis on kohandatud teenindama erivajadusega inimest. Põrandaid katab laminaaparkett. Köögi ja elutoa vaheline ukseava on laiendatud, et tekiks rohkem avarust ning elutoa ja lodža vahelt on eemaldatud sein, mille läbi on tekkinud elutuba suurem ja avaram. Piltidelt nähtav kamin on valminud enam kui 10 aastat tagasi – veel enne tänaseid omanikke. Algupärane puuküttel pliit köögis on välja lõhutud ja selle asemele paigaldatud külmik ja elektripliit.
Korteri koosseisu kuulub esik, wc-vannituba, köök, magamistuba ja elutuba (lodžaga ühendatud).

II korter (kehvemas seisukorras)
Teine korter on rohkem oma algupärases seisukorras ja suuremaid remonttöid ei ole tehtud. Korteri esikut katab laminaatparkett, tubades vaipkatted. Sellesse korterisse on ehitatud elutuppa puitkarkassil kipsist sein, millega on juurde tekitatud üks magamiskoht. San. ruumid on tegemata. Köögis on olemas algupärane pliit ja magamistoas algupärane ahi. Küttekolded tasuks lasta üle vaadata. Korterisse paigaldatud õhk-õhk tüüpi soojuspump.

MAJA:

Tegemist on hinnanguliselt 1961. a ehitatud tellishoonega, millele on lisatud peale krohvikiht. Hoonel on kokku 2 korrust ja 4 korterit. Katusekatteks on eterniit. Vee- ja kanalisatsioonitrassid on tsentraalsed.

ASUKOHT:

Aravete on alevik Järva maakonnas, Järva vallas, mis asub Tallinna südalinnast ca 85 km kaugusel (ca 1 tund). Teised lähemad linnad on Tapa (20km), Paide (35km) ja Rakvere (50km). Alevikus elab ca 800 inimest.

Asukohalt asub müüdav korter aleviku vaiksemas piirkonnas, kus suurt liiklust ei ole ja on palju rohelust. Aravete keskuseni on ca 2 km ja keskuses on olemas kõik eluks vajalik, poed (Coop ja Meie toidukaubad), perearstikeskus, raamatukogu, kool, lasteaed, spordihoone. Mootorispordi huvilistele asub läheduses (ca 1km) Aravete kardirada, kus toimub suvisel ajal mitu võistlusetappi (sh rahvusvahelised võistlused). Aktiivse eluviisiga inimese jaoks on 1 km kaugusel ka hooldatud terviserajad.

Kui sul on soov/huvi/vajadus suurema elupinna järele, siis võta minuga ühendust ja arutame, kuidas saaks just selle objekti kujundada Sinu tulevaseks koduks.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 194715