-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/722
Ida-Viru maakond, Narva linn, Turu tn 5
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, rullmaterjal, dušš, soojustagastusega ventilatsioon, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa kinnistu (2679 m2), millel paikneb ühiskondlik hoone (endine ühiselamu-admin,.hoone; 3503,7 m2) Turu tn 5, Narva linnas, Kreenholmi linnaosa piirkonnas. Lähiümbruses asuvad korterelamud, ühiskondlikud (õppeasutuse) hooned. Kinnistul asub väiksem parkimisplats.

Kinnistu asub Kalda, Turu, Joala ja Raudtee tänavate kvartalis. Kaugu linnavalitsuse hoonest, Eesti-Vene piiripunktist ja Tallinna maanteest u 2 km kaugusel. Kaugus Narva ajaloolisest vanalinnast on u 2 km.

Hoone maapealsete korruste arv on 5, lisaks keldrikorrus. Hoone on varustatud kõikide vajalike tehnosüsteemidega – vesi, kanalisatsioon, kaugküte (hetkel konserveeritud), elekter.

Hoone on lihtsa ja tüüpilise nõukogude-aegse plaanilahendusega: pikad koridorid ning kummagile poolele asuvad ruumid (valdavalt toad, san.ruumid, abiruumid, kabinetid, tehnilised ruumid), hoonesse on mitu sissepääsu (hoone keskosast ja hoone otstest/tagant), mis võimaldab hoonet kasutada eraldi plokkidena. Hoone parendustööd on teostatud enam kui 10 aastat tagasi – soojustatud fassaad, osaliselt vahetatud tehnosüsteemid, vahetatud avatäited, osaliselt uuendatud siseviimistlust, renoveeritud katus, vahetatud avatäited.
Viimased aastad on hoone seisnud kasutult ja kütteta.

Kinnistu on koormatakse isiklike kasutusõigustega tehnovõrkude valdajate kasuks, mis ei takista hoone ja kinnistu sihipärast kasutust.

Vara müüjaks on Riigi Kinnisvara AS.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)