-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Ida-Viru maakond, Narva linn, Kalda tn 10
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, kaabel tv, eterniit, sundventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

Müüa Ida-Virumaal Narva linnas Kalda tn 10, 2-toaline korter. Korter asub kahekorruselise elamu esimesel korrusel. Korteri pindala on 46,7 m2. Korter on värske remondiga. Korteris on korralik ventilatsioon. Kõik tehnosüsteemid on vahetatud. Paigaldatud on uus ja mugav köök. Uuele omanikule jääb soovi korral korterisse kõik mööbel. Elamu territooriumil on suur kuur mida saab kasutada. Elamu trepikoda on magnetlukuga. Elamu on vaikne ja naabrid on toredad. Tõelisel huvilisel on ka võimalus arutada hinna üle.

Kalda 10 elamu asub tupik tänavas ja on väga rahulikus ja vaikses piirkonnas. Elamust vähem kui 100 meetri kaugusel on ühistranspordi peatus. Lähim suurim kauplus on umbes 400 meetri kaugusel.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)