-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Olgina alevik, Narva mnt 3
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, eterniit, boiler, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Olgina alevikus Narva mnt 3 müüa neljakorruselise korterelamu neljandal korrusel kahetoaline korter. Korter on rahuldavas seisukorras. Vahetatud on kõik aknad ja radiaatorid. Samuti on vahetatud ka osaliselt juhtmestik. Vannitoas on elektriline põrandaküte. Korter on väga soe. Kasutusel on gaasipliit eraldi ballooniga.
Olgina alevis on olemas mitu laste mänguväljakut. On olemas saun. Samuti on olemas ka lasteaed. Olgina alev on vaikne ja sõbralik asum.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)