-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/722
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Torujõe tn 27
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler

Lisainfo

Pakettaknad, toad eraldi, pesumasin, vann, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Müüa 3-toaline korter Kohtla-Järve linnas, 53,8 m2, asub teisel korrusel. Vana fond. Maja on ehitatud 1949 a. Gaasiküte, plastaknad. Osaliselt tehtud remont.
Üldkoridor on puhas, tehtud remont. Rahulikud naabrid. Katus on vahetatud. Korteris on 2 tuba kokku ühendatud. Korteri juurde kuulub hoovis asuv kuuriboks. On oma elamumaa 377,75 m2.
Läheduses park, Kultuurikeskus, lasteaed, põhikool, kauplus.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler