-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Järveküla tee 52
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, eterniit, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Kohtla- Järve Järve linnaosas Järveküla tee 52 müüa 3-toaline korter. Korteris saab koheselt hakata elama. Korter on valgusküllane ja hea remondiga. Vannituba vajaks remonti, kuid kasutamist ei sega miski. Kõik mööbel mis on piltidel jääb ka korterisse. Köögis on uueväärne mööbel. Magamistoas on sisseehitatud riidekapp.

Korter on väga heas asukohas. Mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel on kool, lasteaed ja toidukauplused. Maja ees on väga korralik parkla. Korteriühistu toimib väga hästi ja tegeleb maja arendamisega.

Võtke ühendust, sest hinna üle saab alati arutada.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)