-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/757
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Sõpruse tn 5
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Pakettaknad, eterniit, wc ja vannituba eraldi, vann.

Kirjeldus

Kohtla-Järvel, Ahtme linnaosas müüa korralik 2-toaline korter. Korter asub 3-korruselise maja 1. korrusel, Üldpinda on kokku 52,2 m². Tubade põrandatel on laminaat, köögis ja wc-s PVC-kate, vannitoas on seinad ja põrand plaaditud. Elektrijuhtmestik, veetorustik, kanalisatsioon ja kanalisatsiooni püstak on vahetatud. Majas on tugev ja toimiv ühistu.

Puru haigla ja polikliinik asuvad 250m kaugusel. Lasteaed on ka ca 400m kaugusel. . Pargi Keskus asub ca 4km kaugusel ja Jõhvi kesklinn ca 5 km kaugusel.
Tartusse on 128km ja Tallinnasse 168km.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht