-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Sõpruse tn 14a
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, eterniit, boiler, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Müüa kahest korterist kokku ehitatud 3-toaline korter. Kokku ehitamine on kooskõlastatud. Korter on ettevalmistatud remondi alustamiseks. Korteril on vahetatud kõik aknad ja on vahetatud ka enamus jaos juhtmestik.
Korterelamu trepikojad on puhtad ja soojad. Vahetatud on kõik aknad. Trepikoja välisuks on lukustatud magnetlukuga. Asub korter tänavajoonest eemal vaiksemas kohas.
Sõpruse 14a on vaid mõne minuti kaugusel Ida-Viru keskhaiglast. Mõnesaja meetri kaugusel asub lasteaed. Natukene eemal on ka toidukauplus.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Maakler, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)