-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Rakvere põik 3
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)

Lisainfo

Internet, rullmaterjal, profiilplekk, soojustagastusega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa Jõhvi kesklinnas 845 m² suurune 100% ärimaa kinnistu Jõhvi kesklinnas, millel paikneb büroo-teenindushoone (pangahoone) suurusega 1177,9 m². Läheduses ärihooned (pangad, notarid, toitlustus- ja muud asutused).
Hoone on varustatud tegevuseks vajalike tehnosüsteemidega (elekter (220/380 V), tsentraalne vee- ja kanalisatsioonivarustus, kaugküte, valve, sh ATS ja videovalve, sundventilatsioon). Hoone seisukord on hea ning võimalik on kohene kasutus (viimased parendustööd on teostatud u 2017. aastal).
Koostatud on projekt ning väljastatud on ehitusluba nr. 2312271/03692 hoone rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks. Projekti andmeid küsi maaklerilt. 1.korrusel asuvad teenindusruumid, teenindussaal, abiruumid (sh. san.ruumid). Teisel korrusel kontoriruumi. Kolmandal, katusekorrusel, kontori- ja puhkeruumid.
Hoone üle andmine on võimalik alates september – oktoober 2024.
Kinnistule ulatuvad tehnovõrkude, maardla, avalikult kasutatava tee ning muinsuskaitseala kaitse- ja piiranguvööndid, mis ei avalda olulist mõju hoone ja kinnistu sihipärasele kasutusele.
Toodud hind ei sisalda ning sellele ei lisandu käibemaksu.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 38868, kinnisvara nooremhindaja (tase 5)