-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kaare tn 15
Eesti, Ida-Viru maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht

Lisainfo

Mööbel, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, rullmaterjal, dušš, pesumasin, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Korter on heas seisukorras, möbleeritud, eraldi toad, päikesepoolne.

Eelistatud on vähemalt 1-aastane leping.

Üürile lisanduvad komm.kulud.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu üür + tagatisraha ning maaklerivahendustasu.

Hea asukoht Jõhvi hariduslinnakus, kus asuvad uued Põhikooli ja Riigigümnaasiumi hooned, Heino Lipu staadion, lasteaed ning Pargikeskus, Lidl, Kontserdimaja. Samuti on lähedal park.

– – –

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47980, City24 Aasta Täht