-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/768
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kalana küla, Jaanimetsa
Eesti, Hiiu maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904

Lisainfo

CUSTOM_FIELD_ADVERT_ADDITIONAL_INFO_WATER_SEA, profiilplekk.

Kirjeldus

Vara müüakse enampakkumise teel.
Pakkumiste esitamise tähtaeg on 03.07.2024 kell 12:00, täpsed tingimused ja pakkumise vorm küsi maaklerilt.

OSALINE VÄLJAVÕTE enampakkumise tingimustest:
Enampakkumisel osaleja on kohustatud kinnisasjaga kohapeal tutvuma ja üle vaatama.
Enampakkumisel osaleja on kohustatud tasuma tagatisraha, mille suurus on 2500 (kaks tuhat viissada) eurot.
Tagatisraha peab olema tasutud pakkuja enda nimeliselt arvelduskontolt.
Enampakkumisel osaleja nõustub vara ostma Müüja poolt esitatud tingimustega.
Kirjalikul enampakkumisel osalemiseks esitab enampakkumisel osaleja vastavalt kirjaliku enampakkumise tingimustele müügikorraldajale Pindi Kinnisvara OÜ pakkumuse kinnises suletud avamisjälgedeta ümbrikus.
Pakkumised tuleb saata kullerpostiga või toimetada müügikorraldajale so Pindi Kinnisvara OÜle kirjalikult eraldi suletud ümbrikus hiljemalt 03. juulil 2024.a kell 12.00 Pindi Kinnisvara OÜ Haapsalu esinduse aadressile Tallinna mnt 1, Haapsalu.

Pakkumisel on hoonestatud kinnistu Kalana külas. Tule loo endale uus peatuspaik Hiiumaa läänerannikul, metsa ja mere vahel.

Jaanimetsa kinnistu asub Kõpu poolsaare tipus mere läheduses.
Sihtotstarve on 100% ühiskondlike ehitiste maa.
Kinnistu pindala: 15152 m².
Asub detailplaneeringu alal, kuid kehtivat detailplaneeringut ei ole.
Koostamisel on uus Hiiumaa üldplaneering, mille kohaselt Jaanimetsa ja Ristna Ilmajaama kinnistud ei asu ehituskeelu vööndis.
Kinnistu põhjaküljel paikneb elamu koos abihoonetega.
Elamuhoone ja abihooned on amortiseerunud.

Kinnistut läbib Ristna ilmajaamal asuvast puurkaevust tulevad veetrassid, millest üks läbib Jaanimetsa kinnistut ja varustab Valve kinnistut (katastriüksuse tunnus 39201:001:0313). Valve kinnistu omanikule saadetud teavitus, et tagada oma kinnistul eraldi veega varustatus. Kuni eraldi tarbimine Valve kinnistul loodud, tuleb trassi taluda. Teine trass varustab Jaanimetsa kinnistut. Jaanimetsa kinnistu omanik on samuti kohustatud tagama veega varustatuse oma kinnistul eraldi puurkaevuga. Olemasolevate veetrasside osas lepinguid sõlmitud ega servituute seatud ei ole.

Kinnistul ja hoones olevaid asju ja võimalikku prügi ei ole Müüjal kohustust ära viia ega utiliseerida.
Müüjale teadaolevat kinnistul asuvas elektrikapis on veel kahe tarbija elektrikapp, mille osas kehtivaid võrgulepinguid ei ole ja tarbimine puudub.

HOONE:
Hoone on kantud registrisse, kuid andmed elamu kohta puuduvad.
Tegemist on kahekorruselise üksikelamuga, mille suletud netopindala on 189,8 m².
Planeering – esimesel korrusel asub kaks 3-toalist korterit ja kuivkäimla. Elamu teisel korrusel paiknevad kaks 2-toalist korterit, köök ja sahver.
Hoone on rahuldavas seisukorras, vajab renoveerimist. Katus ja aknad on vahetatud.
Hoone küttesüsteemideks on ahi, pliit ja õhksoojuspump. Ahjud ei ole olnud aastaid kasutuses ning ahjude seisukord tuleb enne kasutusele võtmist kindlasti üle kontrollida.
Olemas on võrguleping 3x20A.
Kinnistul puudub vee- ja kanalisatsiooni liitumine. Lubatud on rajada puurkaev ja lokaalse kanalisatsioonina biopuhasti või kinnine kogumismahuti.

Lisaks on olemas hoone plaan ja eksplikatsioon. Ligipääs kinnistule toimub mööda Kalana-Vähendi teed. Kinnistul paikneb amortiseerunud puukuur.

Hoonetes olev vallasvara, prügi ja muud esemed jäävad sisse. Müüjal ei ole kohustust neid ära vedada ega utiliseerida.

ASUKOHT:
Kinnistu asub Kõpu poolsaare tipus, vaid 200 meetri kaugusel merest Kalana külas.
Kalana küla on justkui unelmate paik neile, kes otsivad rahu ja inspiratsiooni loodusest ning soovivad tunda end ühenduses Hiiumaa ajaloo ja traditsioonidega.
Siin leiab igaüks midagi erilist – olgu selleks siis rahulik merevaatega jalutuskäik, kalapüük merel või seiklusrikas matk ümbritsevas looduses.
Lähedal asub uus Kalana jahisadam, ÄÄR restoran, paradiisirand, majutusasutused, Ristna tuletorn ja veel palju avastamist väärt kohti. Kalana ootab sind endaga uudistama!

Lähim kauplus ”Coop” asub 33 km kaugusel Kõrgessaares.
Lisaks poele on Kõrgessaares olemas lasteaed ja tervisekeskus. Lauka Põhikool jääb 35km kaugusele.
Heltermaalt Kalanasse on 75 km.

Kitsendused objektil:
Geodeetilise märgi kaitsevöönd, veehaarde sanitaarkaitseala, elektripaigaldise kaitsevöönd, ranna või kalda ehituskeeluvöönd, ranna või kalda piiranguvöönd, III kategooria kaitsealused liigid ja kivistised.

Kinnistut koormab tähtajatu ja tasuta reaalservituut (teeservituut) Ristna ilmajaama kinnistu (katastriüksuse tunnus 20501:001:0174) kasuks. Servituudi sisuks on õigus pääseda Ristna ilmajaama kinnistule, servituudi alaks olev teeala on 3 m laiune. Servituut jääb kehtima.
Tulenevalt Looduskaitseseaduse § 16 lg 2 on riigil ostueesõigus. Ostueesõiguse teostamisel ei ole Müüja kohustatud ostjale hüvitama lepingu sõlmimisega seotud kulusid (nt riigilõiv, notari tasu)

Objekti tutvustamine toimub eelregisteerimisega kliendipäeval.
Registreerida tuleb üks tööpäev ette, hiljemalt 17.00.
Kliendipäevad:
13.06.2024, kell 13.00 – 15.00
27.06.2024, kell 13.00 – 15.00

Vara müüjaks on Riigi Kinnisvara AS.
Müüja ei võta vastustust varjatud puuduste eest ehk müüb lepingu eseme seisukorras „nagu on“.
Müüja ei vastuta lepingu eseme puuduste eest, millest ostja teadis või pidi teadma müügilepingu sõlmimise ajal.
Tehinguga seonduvad kulud jäävad ostja kanda.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 17904