-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Veehoidla põik 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479

Lisainfo

Terrass, custom_field_advert_additional_info_water_other, internet, eterniit, boiler, saun, dušš, loomulik ventilatsioon, puudub.

Kirjeldus

Müügis täiesti omapärane looduskaunis kohas oma veehoidlaga kinnistu Randvere külas, Veehoidla põik 3.
Kinnistu suurus on 1530 m2 ja 100% elamumaa. Vastavalt kinnitatud detailplaneeringule on kinnistule lubatud ehitada elamu + abihoone ehitusaluse pinnaga 220m2. Üksikelamu max katuseharja kõrgus maapinnast on 8,5m.

Praegu asub kinnistul väike aastaringseks elamiseks ehitatud palkmaja, mis on ehitisregistris kirjas kui saun- abihoone, EHR-i kood 120310034. Majas on avatud köögiga elutuba, magamistuba, esik, vannituba ja garderoob/hoiuruum. Maja on soojustatud, maja saab kütta kaminaga, õhksoojuspumbaga ja majja on paigaldatud vesi-põrandaküte.
Omanikul on projekt olemasoleva palkmaja laiendamiseks, II korruse väljaehitamiseks. Projekti järgselt lisandub II korrusele 3 tuba ja elamu üldpinnaks saab olema 98m2.

Privaatsust annab 4-st kinnistust koosnev kinnine territoorium. Kinnistu on kõrghaljastusega ja kinnistu piiridesse jääb ainult selle kinnistu kasutuses olev veehoidla. Lisaks asub kinnistul abihoone.

Müüdaval kinnistul on liitumised elektri- (peakaitse 3 x 25A), tsentraalse vee- ja kanalisatsiooniga ning Telia valguskaabliga.

Lisaks olemasolevale kinnistule müüb omanik komplekselt alljärgnevad kinnistud:

1. maatulundusmaa, katastritunnusega 89001:010:3187, suurus 2,19 ha,

2.maatulundusmaa, katastritunnusega 89001:010:3188, suurus 1868m2.

3. transpordimaa, katastritunnusega 89001:010:2574, suurus 3204m2.

Lisainformatsiooni saamiseks võtke kindlasti ühendust!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479