-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Keiu tee 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Planeering läbi mitme korruse, uus elektrijuhtmestik, pakettaknad, garaaž, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_sea, internet, profiilplekk, boiler, saun, wc ja vannituba eraldi, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Kauni krundiga väike kivimaja Viimsi poolsaarel asuva idüllilise Randvere küla parimas asukohas.
Kui arvestada asjaoluga, et Randvere on ligi 4,3 km pikk, siis on rannaküla keskuses asuva kinnistu asukoha eelis lihtsasti hoomatav!

Suurepärane elukeskkond, kus kunagine kaluriküla on saanud nüüdisaegse taristu samas säilitades kunagisele rannakülale iseloomuliku madaltiheda hoonestuse. Puude ja ilupõõsastega palistatud väikesed tänavad looklevad supluskohani, turuplatsile, poodi, palliplatsile, kooli, lasteaeda, bussipeatustesse ning ka kenasse 19. sajandil valminud kirikusse.
Külas on kaasaegne koolimaja koos raamatukoguga, suur toidupood, apteek, kohvik, rattateed, tervise- ja spordirajad.

Kesklinn pole kunagi kaugel: liinibusside 38 ja 115 peatused on vastavalt 350 ja 200m! Graafikujärgne ühendus Tallinna südalinnaga päevas kokku 27 korral!

Mitmekesise haljastusega privaatsele kinnistule ligipääs asub lastele turvalisel tupikuga lõppeval tänavalõigul.
Tagahoovis asub paraja suurusega ja minimalistlikult haljastatud iluaed koos grilliala ja korraliku kasvuhoonega, kus lisaks tomatile ja muule rohelisele on ruumi tehtud ka maitsvatele viinamarjadele.
Lisaks Ilupõõsatele ja- puudele on hoovis ka mitmed viljapuud, vaarikad ja marjapõõsad – seega oma värske roheline salatimaterjal ja marjad ning muud aiasaadused on omast käest võtta ning rohenäppudel tore oma aias askeldada. Piisava suurusega muruplatsil on lastel lõbus paterdada, olemas on nii liivakast kui kiikede ja liumäega mänguväljak – nii ei pea alati külaplatsile minema!
Pere vanematele liikmetele on rajatud suur ja kaasaegne kaetud terrass koos grilliala ning korraliku grilli- ja suitsuahjuga, kust on ka hea ülevaade laste askeldamistest.
Kõikide majaelanike ja ka külaliste vaieldamatuks lemmikuks on aga majaäärne vesiroosidega tiik, kus löövad sulpsu puna-valged pirakad kogred.
Veel paikneb kinnistul varjualune küttepuude jaoks ja väike abihoone.

ERAMUST
Tegu on ehitusregistri andmetel 1987. aastal valminud ja algselt suvilana kasutuses olnud hoonena, mida on järgnevatel perioodidel järk-järgult kaasajastatud. Viimased 25 aastat on hoone olnud aastaringses kasutuses eramuna ning hoonel on kehtiv kasutusluba.

Esialgse renoveerimise käigus tehti järgnevad tööd:
Uus plekk-katus koos vihmaveesüsteemidega
Paigaldatud pakettaknad
Uus kamin
Siseviimistluse värskendus

Hiljem liituti vee- ja kanalisatsiooni tsentraalsete trassidega ning viimaste aastate jooksul on kamin ehitatud ümber soojussalvestavaks ahjuks ja olulise värskenduse on saanud aiaterrass, mille sarnast lähiümbruses raske leida.

Konstruktsioon
Seinad on väikeblokist, vahelaed puit ja betoonpaneel. Katuslae peale on paigaldatud 200 cm soojustust

Fassaad
Plastkate, mille alla on lisatud 10 cm soojustust.

Küte ja ventilatsioon
Hoonel on kombineeritud küte: soojustagastusega kamin + õhksoojuspump, mis tagavad mugava olemise. Loomulik ventilatsioon.

Planeering
Hoone kõrgel 1. korrusel on esik, wc, 2 magamistuba, elutuba koos kaasajastatud kaminaga ning saunaplokk, kus on suuremat sorti suvetoaks kohandatud saunaeesruum, pesemisruum ja leiliruum. Garaaž ja panipaik asuvad 0-korrusel.

Siseviimistlus
Eluruumides on kipsplaatide peal värvkate ja tapeet, leili-ja pesuruumis tellis ja puit
Põrandakatted eluruumides laminaatparkett, saunaplokis laudis

Kommunikatsioonid
Kinnistu on ühendatud tsentraalse vee-ja kanalisatsioovivõrguga, sidevõrguga ja elektriga.

VEEL ASUKOHAST
Kogu asula haridus- ja teenindusvaldkonna asutused-ärid jäävad kodust 5-10 min jalutusteekonna kaugusele! Äsja võitis Randvere Külaseltsi ettepanek rajada lähedusse puhke- ja virgestusala Viimsi valla kaasava eelarve konkursi, I etapi tööd peaksid lõppema juba 2025. aasta lõpuks.

Randveres puuduvad kortermajad ja inimmassid!
Tule tutvu ja koge rahulikku elutempot, mereäärset elukeskkonda ja imelist kooslust linnalähedasest vaikusest ja kiirelt areneva küla suurepärasest infrastruktuurist!

NB! Kuna hoone on projekteeritud ja ehitatud 1980ndatel aastatel, siis ei pruugi see vastata tänapäevaste analoogsete hoonete vastavatele nõuetele ja ehitusnormidele! Ehkki hoone on olnud ühe perekonna käsutuses 25 aastat ning maja on hoitud heaperemehelikult ja sinna on investeeritud palju aega ja rahalisi vahendeid, tasub siiski arvestada, et tegemist on kunagisest suvilast ümber ehitatud majaga, mille jooksev parendamine on asjade loomulik areng.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583