-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/983
Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Talveaia tee 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, mööbel, pakettaknad, garaaž, internet, kivi, wc ja vannituba eraldi, dušš, pesumasin, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa hoonestatud kinnistu Viimsi vallas, Püünsi külas, aadressiga Talveaia tee 3. Kinnistu suurus on 2472 m² ja kinnistu koosseisus on üksikelamu suletud netopinnaga 197,2 m² ja garaaž suletud netopinnaga 28,2m².

Asukoht
Eramu asub Püünsi külas ca 16 km kaugusel Tallinna Südalinnast ja ca 4 km kaugusel Haabneeme alevikust. Piirkonna siseselt on asukoht hea, meri on linnulennult ca 200 m kaugusel. Püünsi külas on lasteaed ja põhikool. Lähim toidukauplus asub ca 1 km kaugusel Rohuneeme tee ääres. Lähimad suuremad kauplused ja teenindusettevõtted asuvad Haabneeme alevikus. Ca 1 km kaugusel on Püünsi spordi- ja mänguväljakud, vahetus läheduses Rohuneeme mets, matka- ja suusaradadega. Bussipeatus on kinnistu piiril.
Maja asub Rohuneeme tee ääres. Maatükk on L kujuga ja tasase reljeefiga. Pääs kinnistule on puldiga avatava väravaga. Kinnistu sissepääsu osasse jääb kõrghaljastusega piirkond, mille keskele rajatud maakivist grillinurk. Kinnistu on piiratud väga heas seisukorras puitaiaga, oma viljapuuaed. Kinnistule on rajatud drenaažisüsteem liigvee ära juhtimiseks.

Elamu
Tegemist on 2011. aastal valminud elumajaga. Kandvad seinad on fiboplokkidest, soojustatud benoplastiga ja krohvitud, vahelaed on monteeritav raudbetoon. Katusekate on kivikatus, aknad puit -alumiiniumraamidel 2¤ klaapaketid, siseuksed on puituksed.

Planeering
Esimesel korrusel paiknevad avatud elutuba-söögituba, elutoa keskel on soojust salvestav kamin, köök, esik, hall, elutoa nurgast pääs kabinetti / magamistuppa, eraldi wc (esikus), duširuum, leiliruum (puu keris), majapidamisruum ja tehnoruum ( asub gaasikatel, soojustagastusega sundventilatsiooni agrekaat, tsentraalse tolmuimeja valmidus). Majapidamisruumi kõrval on puukuur, panipaik
Teisel korrusel paikneb trepihall, 3 magamistuba ja vannituba. Trepihallist pääs rõdule.

Põrandakatteks esimesl korrusel on keraamilised plaadid ja teisel korrusel laminaatparkett.

Majale annab sooja gaasikatel, esimesel korrusel vesipõrandaküte, teisel radiaatorid. Võimalus ruumide temperatuur eraldi reguleerida. Tarbevesi saab samuti sooja gaasikatlalt, tsirkulatsiooni ring.
Majale on väljastatud kasutusluba, puudub energiamärgis.

Tule tutvuma majaga, mis on oma hinda väärt!

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 30479