-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/776
Harju maakond, Tallinna linn, Nõmme linnaosa, Ilmarise tn 19
Eesti, Harju maakond
Broneeritud kuni 2024-08-05

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Rõdu, pakettaknad, panipaik, lift, toad eraldi, internet, rullmaterjal, boiler, wc ja vannituba eraldi, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Väga hea planeeringuga valgusküllane 2-toaline, millel ka 3-toalise korteri ümberehituspotentsiaal!

Suurepärase taristu ja elukeskkonnaga asukoht Nõmme roheluses.
Korter asub looduskaunis Hiiu rabaäärses reljeefsel männimetsaga kaetud maastikul asuvas terviklikus neljast eksperimentaalsest kortermajast koosnevas elamukvartalis.

Asukohast:
Ilmarise 19 elamu asub Nõmmel, Ilmarise terviseraja, Rännaku puiestiku ja Pääsküla raba matkaraja servas. Naabruses valdavalt eramud, läheduses avalikud palliplatsid ja mänguväljakud, vahetus naabruses ka lasteaed. Apteek, toidupood ja bussipeatused 600m, rongijaam 1,3km.

Korteri planeering.
Nurgapealse korteri aknad avanevad nii hommiku kui ka lõunapoolsesse külge, mistõttu omab väga head 3-toaliseks korteriks ümberehitusepotentsiaali.
Kõikidesse ruumidesse on eraldi sissepääs. Avarasse esikusse mahub ära kaasaegne garderoobiruum. Eraldi köök on suurusega 8m2, 2 eraldi asetsevat tuba.
Mõlemast toast on väljapääs tube ühendavale suurele rõdule, kust avarad vaated männimetsale. WC on dushiruumist eraldi.

Seisukord ja viimistlus.
Korteris on kaasaegsed plastraamidel aknad. Rõdupoolsed aknad-uksed on 3-kordse klaaspaketiga.
Dushiruum on kaasaegse viimistluse ja elektrilise põrandküttega. Soe vesi tuleb wc-s asuvast boilerist. Muus osas vajab korter pigem kapitaalset remonti!
Valdavalt on põrandakatteks originaalajastust pärinev ja kestlik täislipp tammeparkett, mis vajaks üle lihvimist ja lakkimist/õlitamist. Väiksema toa põrand on hiljem kaetud kilpparketiga.
Seinad krohvitud ja kaetud värvkattega. Juhtmed ja torud on nõukaaegsed.

Korteri kasutusse kuulub soklikorruse panipaik. Lisaks on soklikorrusel ka eraldi jalgrataste hoiuruum (vt pildigaleriid) ning suure boonusena ka majaelanike kasutuses olev saun koos suure peoruumiga, kus on kamin ja oma kööginurk (vt pildigaleriid)!

Elamut haldab tegus korteriühistu.
Teostatud on fassaadi soojustamine ja viimistlemine, uus katusekate, trepikoja renoveerimine.
Ühistu laenu lõpptähtaeg on 30.05.2031
Kommunaalkulud talve ca 260€, suvel ca 100€. Arvetes sisaldub KÜ laenumakse ja remondifond!

Unikaalsus:
Ilmarise 19, 21, 23, 25 korterelamud: Arhitektid Ants Mellik, Endel Laasi, projekt 1969, valmis 1971.
Neli 6-korruselist punktelamut valmisid Pääsküla rabaäärsele reljeefsele metsamaastikule EKE Vabariikliku Nõukogu eksperimentaalse elamukvartalina. Punktelamu eelistena nähti tema väikest ehitusalust pinda ja minimaalset perimeetrit, mille tõttu on hoone hõlpsasti paigutatav väikestele ja reljeefsetele vabadele maa-aladele olemasoleva hoonestuse või puude vahel. Arhitektuurset lahendust suunab konstruktsioonide (tellisest põikkandeseinad) selge loetavus ja range struktuur. Hoonete peaaegu kuubiline üldmass on näiliselt õhemaks surutud, vastandades massiivsed puhasvuukviimistlusega tellistest külgseinad ja rõdude taha taanduvad kerged otsaseinad. Konstruktiivset üldskeemi rõhutavad rõdudevahelised vertikaalsed väljaulatuvad kandeseinad. Kuuekorruselise elamu kortereid on paigutatud ümber ülemise valgustusega kesktrepikoja, igale korrusele neli korterit. Normidest suurema pinna ning „kõrgema komfordiga” korteritega elamugrupp oli üks tuntumaid tolleaegse nomenklatuuri elupaiku ning ümbruskonna inimeste seas tuntud „aadlipesa“ nime all. Sama projekti on hiljem kasutatud Keilas, Pääskülas jm.
Väärtused:
Näide hästi säilinud modernistlikust punktelamust – hoonetüüp, mida äärmuseni optimeeritud majaehituskombinaadi toodangu tõttu palju ei ehitatud, kuigi algselt plaaniti (Mustamäe).

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583