-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/751
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Ehte tn 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224

Lisainfo

Sissepääs tänavalt, rõdu, panipaik, toad eraldi, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Pelguranna asumis, piirkonna siseselt paiknevas korterelamus müüa 2-toaline algupärase planeeringuga remonti vajav korter.
Hea investeerimisobjekt!

ASUKOHT
Stroomi rand jalutuskäigu kaugusel (ca 950 m). Lähedal Sõle raamatukogu, Pelgulinna Selver, Ehte koertepark, Sõle spordikeskus, ühistranspordipeatused.

ELAMU. ÜHISTU
Korterelamu otsaseinad on soojustatud, veepüstikud vahetatud, katus remonditud, trepikodade sissepääsud uuendatud ja trepikojad renoveeritud. Ühistu teeb ettevalmistusi katuse rekonstrueerimiseks (s.h. soojustamine) ja küttesüsteemi vahetuseks.
Toimiv KÜ.

KORTER
Algupärase planeeringuga korter vajab täies ulatuses remonti ja tehnosüsteemid uuendamist. Korteri aknad avanevad maja taha, päiksepoolsele küljele. Akendest avaneb avar vaade.
Elutuba, magamistuba, köök, tualett ja vannituba paiknevad eraldi. Elutoast pääseb korteri rõdule. Esikus asub eraldi panipaigaruum.

Kommunaalaarved: veebruar 2024 135.81 eurot , juuni 2023 65.94 eurot, lisandub elektriarve.

PARKIMINE
Parkimine vabade kohtade olemasolul maja ees.

Korter vabaneb kiiresti!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 198474, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 47224