-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/755
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 207
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Mööbel, pakettaknad, lift, riidehoiuruum, kaubalift, garderoob, köögimööbel, uus elektrijuhtmestik, rõdu, internet, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, loomulik ventilatsioon, konditsioneerimisega ventilatsioon.

Kirjeldus

Väga kvaliteetse siseviimistluse ja unikaalse planeeringuga korter Pääskülas Vabaduse puiesteel asuvas maamärgina mõjuvas tornelamus on ideaalne kodu inimesele, kes hindab vaikust ja rohelust, pidades samas vajalikuks ka kiiret ühendust kesklinnaga.

KORTERIST
Kõrgelt 9. korruse korterist avanevad avarad vaated Pääsküla rohelusse!
Korter on hommiku- ja lõunapäikese suunda, mistõttu on see valgusküllane ja soe ning asudes maja vaiksel rohelisemal poolel, siis tagab kõrge korrus ka vaiksema elukeskonna.
Vaated korterist on Nõmme metsale ja Pääsküla rabale, aknad ja rõdu avanevad ainult rohelusse.

Korteris on õnnestunult teostatud hoolega läbimõeldud planeeringu muudatused.
Kapitaalremondi käigus on loodud lisaväärtusena suur garderoobinish esikusse ja eraldi “sisseastutav” garderoob magamistuppa.
Korteri koosseisu kuuluvad avatud köögiga elutuba, magamistuba, vannituba tualetiga ning eraldi külaliste tualett. Elutoast pääseb avarale klaasitud rõdule. Korterisse jääb enamik mööblist ning pesumasin.
Köök on tervikliku tehnilise varustatuse ja möbleeritusega ning nihutatud elutoast veidi eraldiseisvasse aknaga tsooni. Kvaliteetselt sisustatud köögis on grillahi, nõudepesumasin ja külmkapp.
Esikus on suur lükandustega kapp ning magamistoas avar walk-in garderoob.
Korteris on 2 wc-d , millest üks on vannitoas ja teine, nn. eraldi külaliste wc, on sissepääsuga esikust.
Niisketes ruumides ja köögitsoonis on põrandaküte, lisaväärtusena on paigaldatud kuumade suvede tarbeks konditsioneer, millel on ainult jahutusfunktsioon!
Korteri laed on helikindlad.

Korter müüakse koos olemasoleva sisustusega!
Komm.kulud: talvel ca 180€ suvel ca 70€!

KORTERMAJAST
Ehitusregistri andmetel 1988. aastal valminud kortermajas tegutseb aktiivne ühistu. Laenud puuduvad ja pole plaanis ka laenu võtta!
Trepikojad remonditud, uus küttesüsteem, paigaldatud videovalve ja n.n mini raamatukogu. Hiljuti on renoveeritud hoone katus. Majas on 2 lifti, millest üks on kaubalift. Sissepääsu jälgib turvakaamera.
Heakorrastatud kinnistu, kus parkimine on tasuta, kinnistul paikneb ka koodiga avatav jalgratta hoiuhoone-konteiner.

ASUKOHAST
Tegemist on logistiliselt suurepärase asukohaga ning väga mugav äärelinna elukoht ka autota inimestele!
Bussipeatused jalgsi 4 min kaugusel, kiire rongiühendus kesklinnaga, rongipeatused (Pääsküla ja Laagri) 13 min kaugusel, toidupoed jalgsi vastavalt 2min ja 3min. Läheduses on ujula, kool ning restoranid. Tallinna südalinn asub ca 15-20 minutilise autosõidu kaugusel. Metsarajad kohe vahetus naabruses, matka- ja suusarajad alla 1km. Mitmed lasteaiad alla 1km, koolid vastavalt 1.5 km ja 2km kaugusel.

Linnaruumi mugavus metsatukkade veerel! Tule oma uue koduga tutvuma!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583