-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kivinuka tn 12
Eesti, Harju maakond
Broneeritud kuni 2024-07-05

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80222

Lisainfo

Internet, kaabel tv, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Üürile anda 3-toaline korter Mustamäe ja Nõmme linnaosade piiril. Kasutatud on kvaliteetseid ja ajatutes toonides materjale, mis vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele. Põrandatel on naturaalne tammeparkett. Vannitoa põrandatel ning seintel on keraamiline plaat. Piltidel olev mööbel ja kodutehnika jääb üürniku kasutusse. Kodutehnika: pesumasin on kuivatiga / suur nõudepesumasin / ahjukapp Mööbel: elutoas diivan / magamistoas – magamisvoodi / teine magamistuba on tühi

NB! Rõdul on olemas el.pistik kodukontori tööks. Korteri aknad avanevad hoovi poole. Parkimiskoht asub suletud hoovis kindlal parkimiskohal. Korteri juurde kuulub keldris asuv panipaik.

Igakuisele üürile lisanduvad mõõdetavad kulud (Viimane ühistu arve märtsi eest oli 90.00 €.)

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür 790 EUR ja tagatisraha 790 EUR ja kinnisvarabüroo vahendusteenus!

Korter antakse üürile pikemaks perioodiks, ilma lemmikloomadeta üürnikule.

Oodatud on korda ja puhtust hoidev korraliku maksekäitumisega üürnik.

Korter on vaba ja saab kohe sisse kolida!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 80222