-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/1079
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 1
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler

Lisainfo

Lift, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Aadressile Priisle tee 1 rajatav 11-korruseline kortermaja on elukeskkonnana sobilik kõikidele, kes soovivad koduuksest astuda loodusesse, kuid ei ole valmis järgi andma suurlinna mugavustes. Priisle Kodu paikneb ürgse Pirita jõeoru vahetus läheduses, vaikse ja muheda Pirita-Kose piiril.

KORTERID
B-energiamärgisega majas on kokku 76 korterit, Valikus on 2-, 3- ja 4-toalised korterid. Kõikidel elamispindadel on rõdud. Korterites on vesipõrandaküte ja energiasäästlikud aknad. Sanitaarruumides keraamiline plaat ja tubades laudparkett.

MAJA
Priisle tee 1 rajatav korterelamu on 11-korruseline. Hoone esimesele korrusele tuleb toidupood. Parkimiskohad asuvad maja all ja panipaigad maja teisel korrusel. majas on 2 lifti. Hoovialale rajatakse aiaga piiratud laste mänguväljak.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone II-korrusel ning parkimiskoht maa-aluses parklas. Parkimiskoha ja panipaiga ost on kohustuslik.

ÜMBRUS
Pirita-Kose vaiksed tupiktänavad, matkarajad ja kergliiklusteed on rõõmuks kõikidele, kes armastavad liikuda. Lähedal on absoluutselt kõik eluks vajalik – koolid, lasteaiad, kauplused, ühistranspordipeatused, terviserajad.

Täpsem info ja korterite plaanid müügiesindajalt või www.hepsor.ee/priislekodu

Kortermaju rajab Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Hepsor (www.hepsor.ee), ehituse peatöövõtjaks on hinnatud ehitusettevõte Mitt & Perlebach (www.mittperlebach.ee).

NB! Kuulutuses esitatud pildid on illustratiivse loomuga ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler