-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/664
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paevälja pst 11
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler

Lisainfo

Soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Tallinna Lauluväljakust vaid kilomeetri kaugusele rajatakse kaasaegsed kortermajad, mille vahele luuakse muhe sisehoov koos spordiväljakute, puhkealade ja laste mänguplatsidega. Paevälja Hoovimajad valmivad 2022 aasta sügis-talvel.

KORTERID
B-energiaklassiga kahes elamus on kokku 96 korterit suurusega 42,7 m² – 80,9 m², seega leiavad siit hubase kodu nii väiksemad kui suuremad pered. Valikus on 2-, 3- ja 4-toalised korterid. Kõikidel elamispindadel on rõdu ja/või terrass. Korterites on vesipõrandaküte, ruumipõhise reguleerimise võimalusega ja energiasäästlikud 3-kordse paketiga aknad. Sanitaarruumides keraamiline plaat ja tubades spoonparkett.

MAJAD
Mõlemad majad on 8-korruselised. Avar lift ja laiad koridorid kergendavad väikelastega perede liikumist, maja äärde rajatud rattaparkla annab võimaluse kondimootori jõul säästlikult ja tervislikult tööle, või miks mitte hoopiski Pirita rannapromenaadile vurada. Hoonete 0-korrusel asuvad panipaigad ja parkimiskohad.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone 0-korrusel ning parkimiskoht maa-aluses või õueala parklas. Parkimiskoha ja panipaiga hind lisandub korteri hinnale.

HOOV
Hooviala funktsionaalsusele on eriliselt tähelepanu pööratud. Lisaks korvpalliväljakule, lauatenniselaudadele ja erinevas vanuses lastele mõeldud mänguatraktsioonidele on majade vahelisele haljasalale paigaldatud ka mugavad pingid ning lamamistoolid, et inimesed saaksid omavahel mõnusalt juttu puhuda või lihtsalt värsket õhku hingata.

ASUKOHT
Paevälja hoovimajade asukoht on ideaalne. Vaikne ja rahulik kõrvaltänav, kuid ometi on kõik lähedal – see on iga koduomaniku unistus. Paevälja puiestee ümbrus on kui väikene oaas suure Lasnamäe ja Kesklinna vahel, kuhu võõrastel pole asja, samas saavad tulevased koduomanikud osa kõikidest pealinna hüvedest! Vaiksed Lasnamäe kõrvaltänavad ja olematu liiklusmüra loovad idüllilise elukeskkonna, mida ümbritsevad kõik pealinna mugavused. Kauplused, bussipeatused, koolid, lasteaiad ja muu eluks vajalik on pelgalt lühikese jalutuskäigu kaugusel. Südalinna saab auto või bussiga kõigest kümnekonna minutiga. Lähedal on majesteetlik Kadriorg ja Pirita terviserajad.

Täpsem info ja korterite plaanid müügiesindajalt või www.hepsor.ee/paevalja

Kortermaju rajab Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Hepsor (www.hepsor.ee), ehituse peatöövõtjaks on hinnatud ehitusettevõte Mitt & Perlebach (www.mittperlebach.ee).

NB! Kuulutuses esitatud pildid on illustratiivse loomuga ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, maakler