-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/773
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Loitsu tn 2
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905

Lisainfo

Rõdu, pakettaknad, internet, rullmaterjal, vann, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

Müüa suurepärase asukohaga 3-toaline korter Lasnamäel.

KORTER

Hiljuti kvaliteetselt renoveeritud ja valgusküllane korter asub maja keskel. Korteris on läbi maja planeering, eraldi asetsevad toad, magamistoast pääs klaasitud rõdule ning köögist kahekordsele lodžale. Rõdul ja lodžal on krohvitud seinad ning elekter. Interjöör on kujundatud kaasaegselt heledates, valgetes toonides. Seinad on sirged, kogu korteris on pinglaed, põrandaid katab naturaalne kalasaba parkett ja aknad on PVC. Vee- ja kanalisatsioonitorustik on vahetatud, elektrijuhtmestik on uus, siseuksed on eksklusiivsed firmalt Uksed Lukud magnetlukkudega ning vannituba on kaasaegselt plaaditud Itaalia plaatidega.

MAJA

Korteril on mõistlikud kommunaalkulud ja majal puuduvad laenud. Maja on hästi hooldatud ja seal tegutseb tugev korteriühistu. Naabrid on viisakad ja trepikoda on puhas. Maja on täielikult renoveeritud, katus on äsja renoveeritud 2024. aastal, maja ümbruse territoorium on korrastatud ning parkimisala on mõeldud ainult majaelanikele. Maja asub sisekvartaalis, eemal suurest teest.

ASUKOHT

Lähedale jäävad erinevad poed (Prisma, Lasnamäe Centrum, Bauhaus ehituspood, Maxima XX), polikliinik, lasteaiad, koolid, ühistranspordipeatused, Tondiraba jäähall ja UUS Tondiraba park. Kiire ühendus kesklinnaga.

Helista ja küsi lisa!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

maakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 40905