-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/681
Harju maakond, Tallinn, Kadriorg, Liivaoja tn 4 // 4a // 4b
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662

Lisainfo

Internet, kaabel tv, rullmaterjal.

Kirjeldus

Kõike korraga ei saa? Saab ikka küll!

Mere ääres, miljööväärtusliku piirkonna kõrval ning keset rohelust leiad end Liivaoja tänavalt, mis jääb läbematust ja aktiivsest linnakeskusest vaid meeldiva jalutuskäigu kaugusele.

Just siin, teisel korrusel, asub aasta tagasi täielikult renoveeritud 3-toaline korter, mis torkab silma oma helguse ja stiiliga.
Sealjuures on planeering läbimõeldud ja praktiline. Üksteisest eraldi asetsevad magamistoad, maast laeni aknad, mahukad garderoobikapid magamistoas ja esikus ning ruumikas pesuruum koos vanniga, on olulisemad märksõnad. Ahjaa, muidugi ka köök koos kogu tehnikaga, mida üks üks tänapäeva köök võiks sisaldada!

PARKIMINE:
1 parkimiskoht on hinna sees

HOONE:
Tegemist on arhitekt Meelis Pressi poolt kavandatud hoonega.

ASUKOHT:
Liivaoja majad on ümbritsetud ürgse pargi ja merega. Suureks plussiks on hoonete arendamisel säilitatud kõrghaljastus, mis loob ilusaid vaateid ning rahuliku ja turvalise atmosfääri.
Logistiliselt on tegemist suurepärase asukohaga. Jalutuskäigu kaugusel on Reidi tee promenaad ja Kadrioru park. Niisamuti ka toidupoed, koolid ja lasteaiad.
Hea transpordiühendus kesklinna ja teiste linnaosadega.

MÖÖBEL:
Hinna sisse ei kuulu köögilaud.

Tule julgelt tutvuma!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 176662