-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/759
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 10
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Mööbel, pakettaknad, toad eraldi, köögimööbel, rõdu, rullmaterjal, wc ja vannituba eraldi, vann, loomulik ventilatsioon, paigaldatud.

Kirjeldus

Müüa heas seisukorras, läbi maja planeeringuga korter kesklinnas.
Hea planeering: suur esik, köök eraldi, vannituba ja WC eraldi. Köögist pääs rõdule. Köögist ja elutoast avar vaade kesklinnale ja vanalinnale
Hind sisaldab piltidel nähtavat sisustust ja kodutehnikat.

Toimuv KÜ: madalad kom.kulud (talve ca. 200.- €, suvel ca. 130.- €) .

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840