-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/724
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Falgi tee 6 // Toompuiestee 18
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Internet, sileplekk, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Kvaliteetselt ja täiuslikult möbleeritud suur 3-toaline katusekorter Toompea jalamil, mis paikneb 2018 aastal täielikult renoveeritud ajaloolises elumajas -ärihoones!
Korter on valminud 2021 ja möbleeritud 2022a!

Renoveeritud korterelamu asub Toompea, Kelmiküla ning Kassisaba asumite kokkupuutepunktis, väga hea infrastruktuuri ja parkide vööndiga piirkonnas. Lähedal asuvad kool, lasteaed, ühistranspordipeatused, kauplused ja muu igapäevaeluks vajalik. Maja vahetus naabruses asuvad 3 parki – Snelli park, Hirvepark ja Falgi park – kus saab harrastada tervisesporti ning veeta kvaliteetaega lastega mänguväljakul.

KORTERIST:
Korteris on vesipõrandaküte, aknaga vannituba! Vann ja dush ning eraldi wc. Vannitoas nii pesumasin kui ka kuivati! Suures esikus avarad panipiagad ja suur garderoobiruum.
Üldpind 101,1m2 + veel ca 25m2 alla 1,6m kõrgune põrandapind, elutuba 51,3 m2 !

HOONE TEHNILINE INFO:
Välisseinad: palkseinad + soojustust 10-15 cm, seinad kaetud seestpoolt 2-kordse kipsplaadiga.
Siseseinad: korterite vahelised seinad valdavalt palk+ karkass seinad isoltsioonikihtidega + mõlemalt poolt kaetud 2-kordse kipsplaadiga. Köögiseinte tugevduseks on kipsplaaadi alla paigaldatud vineer.
Laed: trepikodades krohv, korterites kipsplaat.
Põrandad: tugevdatud põrandad on isoleeritud 30 cm puistevillaga, kaetud betoonkihiga, mille sees vesipõrandakütte torustik.
Katus: Valtsplekist katusekate. Katuslae soojustus 33 cm, kaetud kipsplaadiga.
Aknad: Rekman 3-kordse klaaspaketiga puitaknad, sisse-välja avanemisega.
Uksed: Välisuksed Ohtu Puit, siseuksed Viljandi Aken ja Uks.
Turvalisus: videofonosüsteem.
Küte: Küte on lahendatud vesipõrandaküttega. Majasisene kombineeritud õhk-vesi soojuspump-gaasikatel (Daikin) tagab parima tulemuse ka pakaselistel talvedel.
Ventilatisoon: Igal korteril on oma autonoomne soojustagastusega reguleeritav ventilatsiooni agregaat.

Insolatsiooni nõudest tulenevalt ( päiksesevalguse normi piirmäärast) on tegu mitteeluruumiga, st et sõltuvalt pangast tuleb laenu taotlemisel arvestada omafinantseeringuga alates 30%!

Kui Sulle meeldib ajalooga ja tsaariaegse arhitektuuriga vana maja uues kuues, siis just sulle on pakkuda kaunis puitmaja Toompea jalamil! Täielikult renoveeritud palkmajas on 10 korterit ja 3 äripinda.
Korterite väärtuseks on lisaks suurepärasele asukohale asjaolu, kõrvuti asuvad korterid ei kopeeri üksteist.

Hinnas ei sisaldu ega lisandu käibemaks!
Parkimiskoht kinnistu territooriumil, hind kokkuleppel. Kasutus reguleeritud kasutuskorraga.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176665, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583