-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/780
Harju maakond, Saue vald, Vansi küla, Vesiroosi AÜ 1
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Avatud köök, pakettaknad, profiilplekk, saun, dušš, loomulik ventilatsioon.

Kirjeldus

ELAMU

2024.a. püstitatud kivimaja on rajatud lintvundamendile. Välisseinad on laotud 200 mm gaasbetoon-väikeplokkidest (Narva plokk) ja soojustatud 150 mm EPS plaatidega. Soojustuseks pööningu vahelaes puistevill 400 mm. Elamu on ühekorruseline, majal on plekkprofiil katus ja kahekordsete klaaspaketiga PVC aknad. Välisviimistluseks krohv. Põrandaid katavad laminaatparkett ja keraamilised plaadid.

Majal puudub veel kasutusluba, mille saamisega tegeletakse.

PLANEERING

Üksikelamu koosseisu kuulub esik, valgusküllane elutuba avatud köögiga, kolm magamistuba, duši- ja leiliruum, eraldi wc, tehnoruum ning terrass.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTELAHENDUS

Elamu kütmine ja sooja tarbevee tootmine toimub Fujitsu õhk-vesi soojuspumba baasil, soojuskandjaks põrandaküttetorustik. Elektrivõimsus 3x25A. Veevarustus piirkonna puurkaevust. Reovesi juhitakse klaasplastist kogumismahutisse suurusega 10 m3. Kiire interneti võimalus läbi valguskaabli.

KINNISTU

Krundil kasvavad erinevad viljapuud ja paikneb kasvuhoone. Juurdepääsuteed heas seisukorras.

ASUKOHT

Lähedal on Laitse keskus, kus asub lasteaed, raamatukogu, pood ja Laitse loss ning spordiharrastajatele mõeldud Rallypark. Tallinna kesklinn asub 40 km kaugusel.

Kiire vabastamine. Helistage ja küsige lisainfot.
——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583