-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/722
Harju maakond, Rae vald, Uuesalu küla, Metssea tee 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666

Lisainfo

Mööbel, avatud köök, pakettaknad, planeering läbi mitme korruse, panipaik, kinnine hoov, terrass, köögimööbel, rõdu, custom_field_advert_additional_info_water_lake, custom_field_advert_additional_info_water_other, internet, telefon, kaabel tv, wc ja vannituba eraldi, dušš, vann, saun, soojustagastusega ventilatsioon.

Kirjeldus

Kõrghaljastus, kivimaja, madalad kulud! HINDAMISAKT OLEMAS! MAJA ON VABA SISSEKOLIMISEKS!

Müügile on tulnud väga heas asukohas, Skandinaavia stiili sugemetega, mõnus ja hubane 5-toaline kodu Uuesalus.

Tegemist on eramaja omadustega paarismaja osaga, kus naabriga kokkupuude on viidud miinimumini. 100% kivimaja, mille välisfassaad on viidud kooskõlla ümbritseva olustikuga, lisades puiduga soojust ja hubasust. Suured avarad aknad loovad väga valgusküllase ja hubase kodu.

Esimesel korrusel on avar elutuba koos iga perenaise unistuste köögisaarega. Maja esimesel korrusel on avar esikuosa, eraldi ruumikas tualettruum ja suure ning avara saunaga duširuum. Maja teisel korrusel asuvad kolm suurt magamistuba (14,2 m2 11,3 m2 ja 11,2 m2) ning kabinet/külalistetuba 9,6 m2. Lisaks avar aknaga vannituba koos vanni ja tualettruumiga. Maja paikneb nii, et hommikupäikese esimesed kiired tervitavad Sind köögis ja lõunast alates on päike maja elutoa poolsel, tagumisel terrassil (ca 30 m2) õhtupäike on maja küljeterrassil ja elutoast ning köögist saab nautida ka päikeseloojangut. Teise korruse magamistubadesse jõuavad päikesekiired pealelõunal ning on seal loojanguni. Maja on kolmest küljest ümbritsetud terrassiga, mis on osaliselt suletud talveaiaks liugustega. Samuti on olemas teise korruse kahest magamistoast pääs lõuna- ja õhtupäikesega rõdule. Maja asub kõrghaljastusega kinnistul. Kenasti hooldatud aias leidub erinevaid ja erilisi puuliike, nii leht- kui ka okaspuud. Majas on oma autonoomne gaasikatel, mida on võimalik vastavalt enda vajadustele reguleerida. Asjade paigutuseks on suur panipaik, 9,6 m2 ning tehnoruum. Samuti saab hoiustamiseks kasutada talveaeda. Maja mõlemad korrused on vesipõrandaküttel ning majal on oma soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem. Madalad küttekulud, suviti tarbevee soojendamiseks kuluba ca 25 eurot ning talvel kõige külmemal kuul võib küttearve olla kuni 250 eurot. Enamik kuid aastas kulub toasoojale 100 euro ringis või vähem.
Müüdav kodu asub Uuesalu järve läheduses mis on hinnatud ujumiskohana nii suvel kui ka talvel.

Uuesalu külas tegutseb aktiivne külaselts ja naabrivalve.

Naabruskonna info: Uuesalu küla on kiiresti arenev ja kasvav küla, mis asub Rae vallas Järveküla ja Kangru küla vahel. Suurepärane ligipääsetavus nii Viljandi maantee, kui Tartu maantee kaudu. Toidupoed: 4 km kaugusel asub Konsum, 7 km kaugusel Peetri Konsum ja 8 km kaugusel Peetri Selver ja Järve Selver. Lähedal asuvad Uuesalu ja Järveküla lasteaiad ning Järveküla ja Kindluse kool. Uuesalu küla teenindab liinibuss nr 162, mis samaaegselt täidab ka koolibussi rolli. Selle bussiga saab laps iseseisvalt Kindluse, Järveküla, Peetri ning miks ka mitte mõnda linnakooli- bussi lõpp-peatus on Balti Jaamas. Uuesalust leiab kaks erineva tasemega avalikku mänguväljakut, kaks liumäge ja ujumiskoha. Piirkonnas on suurepärased sportimisvõimalused. Tänu valgustatud kergliiklusteede võrgustikule on võimalik otse oma kodu hoovist minna jooksurajale, rulluisutama või rattaringile. Pallimängu huviliste kasutuses on korvpalli ja võrkpalli väljak.

Helista ning tule tutvu oma uue koduga!

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline maakler KKM 176666