-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/699
Harju maakond, Lääne-Harju vald, Meremõisa küla, Näkineiu põik 3
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 131695, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Panipaik, terrass, custom_field_advert_additional_info_water_sea, boiler, dušš, vann, saun.

Kirjeldus

Müüa üksikelamu hinnatud mereäärses Meremõisa külas.

ELAMU

Puitkarkassil maja on rajatud madalvundamendile. Elamu on kahekorruseline, majal on kärgruberoid katus ja kahekordsete klaaspaketiga PVC ning puitaknad. Välisviimistluseks voodrilaud. Elamu on renoveeritud 2005.a. Olemas kasutusluba.

PLANEERING

Esimese korruse koosseisu kuuluvad, esik, koridor, abiruum, saun ees-, leili- ja duširuumiga, eraldi wc, köök, elutuba, magamistuba ning suur lõunapoolne terrass. Terrassile pääs nii magamis- kui ka elutoast.

Teisel korrusel on kaks magamistuba, vannituba/wc ning trepihall. Lisaks pööning.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTELAHENDUS

Elamu kütmine toimub ahju, kamina ja õhk-õhk tüüpi soojuspumpade abil. Elektrivõimsus 3x40A. Veevarustus piirkonna puurkaevust, tsentraalne kanalisatsioon.

KINNISTU

Privaatne krunt on heakorrastatud ja haljastatud (murukate ja looduslik kõrghaljastus). Sissesõiduteed heas seisukorras. Juurdepääs territooriumile toimub läbi automaatselt avanevate väravate. Lisaks elamule paikneb kinnistul kuur ja laste mänguväljak.

ASUKOHT

Hea asukoht – elamu asub tiheda liiklusega teedest eemal loodusliku kõrghaljastusega piirkonnas mere läheduses. Ümbruses valdavalt elamud ja suvekodud.

Piirkonnas on hästi välja arenenud taristu – lähedal Keila-Joa kauplus, park, Keila jõgi ja juga, sadam, Keila-Joa mõis. Peamised infrastruktuuriasutused asuvad Laulasmaa külas (kool, lasteaed, Laulasmaa Spa). Tallinna kesklinn on 30 km kaugusel.

Helistage ja küsige lisainfot.

——————————————————————————————————————————————————-

KÕIK, MIDA SA VAJAD ON PINDI KINNISVARA. OLEME SINU JAOKS OLEMAS KÕIKJAL ÜLE EESTI.

PANGA SOODUSTUSED Pindi Kinnisvara teeb koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad erinevad soodustused. Kiire ja soodne lahendus!

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima kinnisvarabüroona Eestis oleme esindatud 18 linnas. Kogemus, kvaliteet ja personaalsus on selgelt meie alustalad.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid. Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks.

HINDAMINE Kinnisvara hindamisega tegeleb meil iga päev üle 30 kutselise hindaja üle Eesti. Meie ridades on nii elukondlikku vara hindajad kui ka kogenud äripindade hindajad. Meie eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused!

HALDAMINE Kinnisvara haldamine tasub usaldada professionaalidele. Pindi Kinnisvarahaldus pakub täislahendust. Meie haldusmeeskonna pädevuses on lisaks kinnisvara haldamisele ka: raamatupidamine, sh üüriarvestus; tehnosüsteemide hooldus; heakorratööd kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamine; energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamine ja eripuhastusteenused.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Targalt toimimiseks ei pea Sa olema jurist ja seadustes iseseisvalt orienteeruma. Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes lahkesti abiks.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: http://www.pindi.ee või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline maakler KKM 131695, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583