-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/774
Harju maakond, Keila linn, Paldiski mnt 14
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840

Lisainfo

Elekter, avatud köök, pakettaknad, panipaik, kinnine hoov, sileplekk, wc ja vannituba eraldi, dušš, soojustagastusega ventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

Pakkumises kaks väikest ja hubast kortermaja Keila Keskpargi kõrval.
Aiaga piiratud majades leidub valikut nii väiksematele kui suurematele peredele. Pakkuda on 2-5-toalised korterid, suurusega 41,9 m2 – 92,1 m2.
5-toaliste korterite juurde kuuluvad ka suured ca. 16,7 m“ terrassid.
Lisaks avaratele eluruumidele on igal leibkonnal suur panipaik ja parkimiskoht ning võimalus kasutada ühist puhkeala grillimiseks või päevitamiseks. Pere pisemate jaoks on loodud eraldi mänguväljak.
Olulised märksõnad:
*optimaalne planeering;
*suured panipaigad;
*parkimiskohad suletud hoovis;
*ühine puhkeala ja mänguväljak lastele;
*“A“ energiaklass;
*kvaliteetsed siseviimistluse lahendused;
*ühistu kasutuses olevad päiksepaneelid;
*keskküte – põrandakütte torustik;
*kolmekordse paketiga plastikaknad;
*igal korteril on plaatsoojusvahetiga ventilatsiooniagregaat.

Suurepärase taristuga linnas on olemas kõik eluks vajalik ja seda vaid väikse jalutuskäigu kaugusel. Keila Keskpark asub üle tee, kauplus, raamatukogu, kool, lasteaed ja kultuurimaja ca. 300 meetri ning ujula ja terviserajad ca 1 km. kaugusel. Rongijaam 400 m kaugusel.

Lisainfo: www.keskpargi.ee

Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunenud elukeskkonnast.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

projektijuht, kutseline vanemmaakler tase 6 KKM 186840