-
-
-
-
tagasi tulemuste juurde
1/777
Harju maakond, Keila linn, Paldiski mnt 14
Eesti, Harju maakond

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583

Lisainfo

Avatud köök, pakettaknad, kinnine hoov, internet, kaabel tv, sileplekk, dušš, soojustagastusega ventilatsioon, kaabeldus olemas.

Kirjeldus

Pakkumisel kaks väikest ja hubast kortermaja Keila Keskpargi kõrval.

Aiaga piiratud majades leidub valikut nii väiksematele kui suurematele peredele. Pakkuda on korteri 2-5-toalised korterid, suurusega 41,9 m2 – 92,1 m2.
5-toaliste korterit juurde kuuluvad ka suured 16,7 m2 terrassid.

Lisaks avaratele eluruumidele on igal leibkonnal suur panipaik ja parkimiskoht ning võimalus kasutada ühist puhkeala grillimiseks või päevitamiseks. Pere pisemate jaoks on loodud eraldi mänguväljak.

Olulised märksõnad:
*optimaalne planeering;
*suured panipaigad;
*parkimiskohad kinnises hoovis;
*ühine puhkeala ja mänguväljak;
*“A“ energiaklass;
*kvaliteetsed siseviimistluse lahendused;
*ühistu kasutuses olevad päiksepaneelid;
*keskküte – põrandakütte torustik;
*kolmekordse paketiga plastikaknad;
*igal korteril on plaatsoojusvahetiga ventilatsiooniagregaat.

Suurepärase taristuga linnas on olemas kõik eluks vajalik ja seda vaid väikse jalutuskäigu kaugusel. Keila Keskpark asub üle tee, kauplus, raamatukogu, kool, lasteaed ja kultuurimaja 300 meetri ning ujula ja terviserajad kilomeetri kaugusel. Rongijaamani 400 meetrit.

Lisainfo: www.keskpargi.ee

Kuulutuses kasutatud pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunenud elukeskkonnast.

——————————————————————————————————————————————————-

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Küsi maaklerilt lisainfot

kutseline vanemmaakler tase 6, KKM 198487, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige KMR 33583